Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy engedjék...

Mit tegyek hogy engedjék levágattatni a hajam?

Figyelt kérdés
A szüleim nem engedik de kéne valami ok amiért muszáj lenne. Gondoltam h Rátót ragasztok bele vagy valami. Még ilyen tipp ?

2019. ápr. 4. 20:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Elmész, levágatod. Nem fogják visszaragasztani. Maximum veszekszenek egy sort, aztán elfelejtik, hogy valaha hosszú volt. Még az is lehet, hogy tetszeni fog nekik. Mi a fene lehet az az ok, amiért a szülők nem engednek egy hajat levágatni?
2019. ápr. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Milyen rövudre akarod? Amugy belevágsz annyit hogy muszáj legyen levágni és mondod hogy az osztálytársaid voltak.
2019. ápr. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Mellig ér jelenleg a hajam és vállig szeretném vágattatni.
2019. ápr. 5. 06:47
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Elmész fodrászhoz, és levágatod.

Szülő vagyok, két kamasszal.


Nem értem, miért szólnak ebbe bele. Nálunk ovis koruk óta a gyerekek öntenek, hogy milyen legyen a hajuk.

2019. ápr. 5. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
68%

6 éves fiamat is megkérdezem.

Én mindig rövidre vágtam neki kicsiként, most felül hosszabb (kb 4-5 cm), oldalt és hátul van felnyírva. Így kérte.

2019. ápr. 5. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Összegumizod a hajad és levágod olyan hosszúra amilyet szeretnél. Nem kell hozzá engedély. Utána csak kiigazíttatod az alját.

2019. ápr. 8. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Na mire jutottál?
2019. ápr. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem s mellig (hátközépig) érő hsj szexi és nőies. Igaz h van vele munka is de szép. A vállig érő is lehet jó de kisebb benne a potenciál. Viszont mondhatnànk h te hordod...


A megoldás az ha kéthetente visszavàgatod 6-8 centivel a töredezett hajvégekre hivatkozva amíg gondolod a hosszát.

2019. jún. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!