Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Aránytalanul vékony a vádlim,...

Letikécske kérdése:

Aránytalanul vékony a vádlim, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nagyon vékony a vádlim/lábszáram... Nyáron meg egy térdnadrágot sem merek fel venni, mindig hosszú ruhában/nadrágban vagyok...lehetne ez ellen tenni valamit hogy nagyobb/vastagabb legyen? :( nagyon elkeserit hogy nem tudok,, normálisan,, öltözni.. (22/L)



2019. ápr. 8. 14:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Edzél a lábadra.
2019. ápr. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Menj el futni, és végezz vádlira izomerősítő gyakorlatokat.
2019. ápr. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Edzés :)
2019. ápr. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
54%
Nagyon nehéz rajta változtatni, szinte egyetlen lehetőséged van, el kell fogadnod, hogy ilyen. Igaz én férfi vagyok, az enyém meg a kigyúrt, izmos embereket megszégyenítően vastag, tiszta izom, örököltem. Én pedig emiatt nem merek rövidebb nadrágokat nyáron felvenni, max. itthon.
2019. ápr. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Utolsó, pedig az jól néz ki :D

Kérdező, eddz vádlira, vagy fogadd el, szerintem senkinek sem tűnik fel.

Van, akinek genetikailag vékony/vastag, ismerek teremből egy negyvenes fickót, aki heti 2x korrekten vádlizik, aztán alig látszik rajta - és nem most kezdte. Pedig a combja nagyon jó. Azt mondta, az apjának voltak ilyen lábai, öccsének szintén ilyen.

2019. ápr. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Sehogy sem tudom elfogadni,a fiúknak nem számít a kinézete annyira mint egy lánynak...:( :( enis örököltem sajnos...
2019. ápr. 8. 18:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!