Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha annyira...

Mit csináljak, ha annyira ronda vagyok, hogy folyamatosan csak erre tudok gondolni mások jelenlétében? 24F

Figyelt kérdés

Hogy ha megyek az utcán és jön velem szembe valaki, akkor próbálok oda sem nézni, minél gyorsabban eltávolodni tőle, mert az jár a fejemben hogy szerencsétlen és ronda vagyok, ők pedig biztos ezen röhögnek magukban vagy ha elhaladnak mellettem, akkor kitör belőlük hangos nevetés vagy valami beszólást intéznek felém...meg arra gondolnak hogy lehet valaki ennyire otromba, ronda ember.

Emiatt nem járok társaságba sem, nincsenek barátaim, nem ismerkedek senkivel, nem töltök fel magamról sehova, nem engedem azt sem hogy fotót készítsenek rólam stb.

A nyilvános szerepléstől rettegek, nagyobb tömeg előtt meg sem bírok szólalni, de ha már csak a boltban kell kérdezni valamit, akkor is alig jön ki hang a torkomon. Teljesen összezavarodok ha ismeretlenek figyetlenek, össze-vissza beszélek közben, mintha részeg lennék, nem tudok összeszedett mondatokban beszélni, hogy ha előre eltervezem mit fogok mondani, akkor is teljesen megzavarodok és érthetetlenül zagyválok.

Ez vajon amiatt lehet, mert ált. suliban és középsuliban elég sokszor rondának neveztek és kinevettek meg különböző gúnyneveket adtak, fizikailag is bántalmaztak éveken keresztül? Meg amikor nagyon nagyon régen volt bátorságom ismerkedni, azok is kudarcba fulladtak hamar és csak a csalódottság, kiábrándultság jutott.


2019. ápr. 10. 18:25
 1/8 A kérdező kommentje:

*képet

*figyelnek

2019. ápr. 10. 18:28
 2/8 anonim ***** válasza:

Mintha egy éve majdnem ugyan ezt a kérdést


Senki nem tart se ocsmánynak se nem röhög rajtad ne legyél paranoid

2019. ápr. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ahhoz képest volt már rá példa, szóval nem alaptalan..
2019. ápr. 10. 22:15
 4/8 anonim ***** válasza:

Figyelj parasztok mindig lesznek


Nekem anno a fogam miatt szolt be egy másik csaj ráadásul csak ugy random a villamoson. Az ilyet el kell engedni, mert csak agyonnyomja az önbecsülésed

Mindig lesz valaki aki belédköt akkor is ha a világ leggyönyörűbb embere lennél.


Ott van pl Palvin Barbi. Gyönyörű nádszálkarcsú alkata van és beszóltak neki, hogy kövér mert nem olyan anorex gebe, mint a modellek 90%-a.

2019. ápr. 11. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
De ők nem csak negatív jelzéseket kapnak
2019. ápr. 11. 07:33
 6/8 anonim ***** válasza:

Tegyük fel hogy nem csak paranoid és önképzavaros vagy, hanem tényleg egy csúnya ember vagy.

Sajnálom de ez van. Én tudom hogy szörnyű, én is egy jó átlagon aluli kinézettel rendelkezel, és sajnos ez van. A mai világban MINDENKI a kinézetre koncentrál, ami rohadt nagy szopás de ez téged ne tartson vissza bármitől ami az álmod vagy amiben jó vagy. Ez egy olyan dolog amin változtatni nem igen tudsz, ennélfogva nem teheted meg magaddal hogy az egész életed ezen búslakodva töltöd el. Az emberek pedig tudod milyenek. Gonoszak.

Ha legközelebb valaki beszól valami degeneratív megjegyzést a kinézetedre, mosolyogj rá, de komolyan. Lehet az volt a baja hogy a szülei életében nem mosolyogtak még rá. Légy ocsmány, és éld boldogan az életed ettől függetlenül:D

2019. máj. 6. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

#6 ismét én,

rendelkezek*

2019. máj. 6. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Sphynx válasza:
Nem a világgal,vagy a külsőddwl van baj, hanem azzal hogy túl sokat agyalsz de még mindig túl keveset mersz érezni.a vészjelző érzéseid, félelem, szorongás előbb utobb egy elviselhetelen szinten egyszerűen kiugrasztani téged a gondolati identitásodbol, kvázi teljes értékű jelenlét lennél, sőt ezen állapotban teljesebb értékű mint egy jól kinéző személy aki még mindig a gondolati identitás hipnozisán keresztül érzékeli magát és a világot.Az elmédben mindig is egy megoldando probléma maradsz,akármi,akárki vagy...Láss át ezen és ébredj fel
2019. jún. 2. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!