Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek átlagos külsőm van?

Szerintetek átlagos külsőm van?

Figyelt kérdés
Nagyon örülnék,ha átlagos lehetnék legalább. Nagyon csúnyának érzem magam,folyton kapom a kritikát,hogy nincs babaarcom. Karakteres nagyon,ezáltal semmi önbizalmam nincs,pedig én igyekszem.Ápolt vagyok,és adok magamra.De valahogy folyton megszólnak.Képet kérésre küldök.Feltétel,ha leírod a lakhelyed. ŐSZINTE váalszokat várok.Nem azt,amit hallani szeretnék:) Köszi mindenkinek!

2019. ápr. 17. 21:16
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:
Utolsó! Eddig 14 embernek küldtem képet! De az olyanoknak,akik már ilyennel kezdik,hogy "nem küldi""csak szórakozik" NEM FOGOK! És akik visszajeleztek,azoknak KÖSZÖNÖM! <3
2019. ápr. 19. 22:06
 22/30 anonim ***** válasza:
de ember az első hozzászólás az enyém, mégsem küldted, szerinted csak ideröfögtem, hogy nem küldi? okkal írtam, ha az utánam lévőknek küldted, akkor nekem ki az első volt miért nem, na ez itt a kérdés?
2019. ápr. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:
Akkor a képküldések itt értek véget. Elkeserítő, hogy egymásnak elküldözgetitek.. Tudja kinek szól :) saját szegénységi bizonyítványod.
2019. ápr. 19. 23:22
 24/30 anonim ***** válasza:
Kár hogy törölted magad, mert szerettem volna válaszolni az üzenetedre. Ide nem fogom leírni amit akartam, de remélem mások használható tanácsokat tudtak adni.
2019. ápr. 20. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
mír törölted magad?
2019. ápr. 20. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:

Romania.

Johet.

2019. ápr. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim válasza:
semmi baj nincs a külsőddel
2019. ápr. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

Én is szerettem volna válaszolni neked, sajnos csak ma láttam az üzenetedet. Szépségiparban dolgozom, lett volna jó pár hasznos tanácsom számodra. Egyébként ide is le írnám, mert ezzel nem árulok el senkinek semmit, de remélhetőleg látod. Szerintem nem vagy csúnya, sőt hasonlítasz egy nagyon híres színésznőre, arc vonásokban! :)

(Szlovákia, N)

2019. ápr. 23. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim válasza:
Jöhet, Tatabánya. Én is ezzel küzdök.
2019. ápr. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Aki megkapta a képet az esetleg elküldeni nekem is? Nagyon érdekelne. Előre is köszönöm.
2019. máj. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!