Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek mitől válhat egy...

Szerintetek mitől válhat egy átlagos nő bomba nővé? És mitől bomba nő a nő?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogy egy férfi szerint mikortól számít egy nő igazi bomba nőnek. Milyen az alakja, haja, ruhatára a kisugárzása méretei összhatás stb. stb. Plusz lányok, ha ti ilyenek vagytok, átlagosan havonta mennyibe fáj ez nektek? Kozmetikus, fodrász, kence-ficék stb.
2019. márc. 24. 14:59
 1/4 anonim ***** válasza:
50%
Nekem a bombanő meztelenül az, mert a női ruhák pontosan úgy vannak kitalálva, hogy csaljanak és jónak állítsák be az átlagosat is. Nincs is szomorúbb látvány, mint amikor egy csaj leveszi a formásító nadrágot és valójában lapos a shegge, a felsőt ami alól kibuggyan a háj, a melltartót miközben semmi vagy hasig lógó a melle, vagy lemossa a sminket és fel se lehet ismerni. Nem baj ha a nő szexisen öltözködik, de ha ezt rejtegetésre használja, úgyis kiderül.
2019. márc. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
38%

Hát vajon milyen az alakja? :D Homokóra.

Egyébként így magamból kiindulva, mivel azért szerintem én eléggé adok magamra, megpróbálom összegyűjteni neked:

-5000 Ft havonta a körmös,porcelán műkörmöm van, mert az eredeti olyan gyenge hogy hamar letörik, szóval amúgy olyan mintha az eredeti körmöm lenne, nem az az ízléstelenül hosszú, picit ér tovább az ujjam végétől.

-Kozmetikus nem tudom mennyi lehet, a szemöldökömet magamnak szedem, csak egy pár szálat kell kihúzni, és tökéletes. Az arcom nem olyan problémás hogy kozmetikushoz járjak vele, és szőrteleníteni is magamnak szoktam, epilálok mindenhol (20000 Ft vol az epilátorom, de csak egyszer kell megvenni, szerintem kevésbé fáj mint a gyanta de ugyanaddig tart)

-A hajamat nem festetem, szép az az eredeti színe, csak vágatom 2 havonta. Frizurámat magamnak csinálom minden nap, vállig ér, havi egy hajlakk 1000 Ft, az "ultra strong" keratinos Taft, meg 50000 Ft volt a hajgöndörítőm, és minden nap azzal csinálom meg a hajam. Sampon, balzsam együtt havi 2000.

-Sminkre nagyon változó hogy mennyit költök, mindig megtetszik valami. A hónapban azt hiszem 10000 volt, csak egy szemöldökceruzát vettem (de az 1 évig elég), és még rendelni fogok egy ecsetszettet amit már rég kinéztem magamnak, 15000 Ft-ért, meg talán valami apróságot. Amúgy gyűjtöm a cuccot, ezért veszek ilyen gyakran, egyébként felesleges. De van hogy 2 hónapig nem veszek semmi lyesmit. Sminket annyit használj, amennyitől úgy érzed, hogy kihoztad magadból a maximumot, és jól érzed magad benne, van akit zavar ha sok réteg van az arcán.

-Cipőt évszakonként egyet veszek, mert még az 1-2 évest is hordom ha jó állapotban van. Az 20-80 ezer, de vettem már 10000-ért is, szóval igazából vehetsz több olcsóbbat, de én hosszú távra tervezek velük, szóval inkább kevesebb de drágább. Kabát tök ugyanez. Napszemüveg is, de azt ugye csak nyárra veszek, és nem is minden évben.

-Ruha megint mint a smink, ha megtetszik valami, azt megveszem. A hónapban kb 30000 Ft-nál járok, ami amúgy sok, de ebben benne van a dzsekim amit tavasszal végig hordani fogok.szerintem kínaiból meg turiból is fel lehet öltözni jól, szóval ki lehet ezt hozni olcsóbban.

-Ékszert ritkán veszek, csak igazi ezüstöt meg aranyat hordok, mindkettőből van óra, nyaklánc, karkötő, gyűrű. -Táskát kb félévente veszek valami drágábbat, de igazából van egy 10000-res is, 2 éves semmi baja.

2019. márc. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
64%

Első: ez majd korral változni fog, amit te írsz, az felszínesség.


Második: ezek nem egy bombanő, hanem egy műnő tulajdonságai.

Az életben nem találkoztam még olyan pasival, aki a műkörmöt szexinek tartaná. Hánynak tőle.


Egy átlagos nő amúgy vehet fel bármit, max az ismerősei megdicsérik hogy csinos, de nem fognak utána megfordulni az utcán, és egy klasszisokkal jobb pasi nem fog futni utána. Ezen nem segít se smink, se ruha, se műköröm.

Pl. volt Somának a csaja, Luna. Nem csúnya, tényleg nem akarom bántani, egy jó erős átlag.

Megcsináltatta a melleit, és úgy pózol az insta fotóin, mint vmi topmodell. Szerintem természellenes, mert nincs meg benne az a plusz, az a kisugárzás, hiába öltözik fel úgy és csücsörít. Ő akkor is közepes marad.

2019. márc. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az ápoltság fontos. Nem azt mondom hogy legyen műnő de legyen össze szedett. Az intelligencia is fontos nincs kiabrándítóbb annál ha a másik éretlen és tudatlan.
2019. márc. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!