Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Vékony lányok, nagyobb B-C-D...

Vékony lányok, nagyobb B-C-D mellekkel, ti edzettetek hogy ilyen legyen, vagy magától lettek ilyenek?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 22. 10:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem sokat tudsz mellmeretre edzeni, genetika....
2019. ápr. 22. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Magától ilyen. Edzéssel a mell alatti izmokaz lehet fejleszteni hogy szebb legyen a mell formája, később ereszkedjen meg, de mivel maga a mell zsír az edzéssel max kisebb lesz.
2019. ápr. 22. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
97%
Mutass már légyszi edzéstervet amitől nő a mell, mert én még csak olyanról hallottam hogy az edzéstől kisebb lesz :D
2019. ápr. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
55%
Én igazából csak megállás nélkül eszek-és eszek, nekem így nőttek.:D
2019. ápr. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Magától lett C-s mellem.
2019. ápr. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Genetika. elég vékony vagyok de azért nagyobb a mellem 13 évesen már B-s kellet
2019. jún. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Szintén abban a kosárméretben járok, mint 5. És ezzel a kosármérettel nagyon is elegégedetlen vagyok

Évekig edzettem (ebbe benne volt az a cél is hogy kisebb mellméretet tudjak magaménak) de sajnos nem lett kisebb

(Ha valaki esetleg tud rá edzéstervet hogy kisebb legyen , örömmel várom a válaszát privátban, kézrátételesek kíméljenek)


Kérdező, bár nem tudsz sokat még változtatni a méreteden, el kell mondjam nem egy leányálom nagy mellekkel élni. Időskorban megereszkedik majd, és lógni fog, ami nagy mellnél jóval látványosabb. Továbbá a fürdőruhavásárlás és fehérneművásárlás is körűlményesebb...

Ha kicsi a melled, szerintem örülj neki :) mert pl.ezen tudsz alakítani a mellhangsúlyos felsőkkel, push up-os melltartóval ha annyira zavar ez a "probléma"

A hízás is eredményezhet megoldást a méretnövekedésben

(Most jól le leszek pontozva)


21/L

2019. júl. 17. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Jezusom. Viktor Atyánk ha ezt olvasod, kérlek hozd vissza a sulikba a normális biosz órákat es a teljes körű szexuális felvilágosítást😟
2019. júl. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!