Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan vegyem rá a páromat a...

Hogyan vegyem rá a páromat a piercingre?

Figyelt kérdés

Páromnak van pár piercingje a fülében és egy a nyelvében is, viszont régebben nagyon szeretett volna küldök és mellbimbó piercinget is, ami egyébként nekem is nagyon tetszene rajta. Ugyan neki is tetszik még mindig, de azt mondta, már nemigen vállaná be.

Hogyan vegyem rá, hogy mégis megcsináltassa? Hiszen nekem is nagyon bejön, és neki is.



2019. ápr. 26. 16:37
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarja, hagyd. Ha erőltetni akarod, akkor meg csak úgy megy, hogy erőlteted.
2019. ápr. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Metionin ***** válasza:
97%
Sehogy. Az ő teste, hadd döntse el hogy mit rakat bele. Ha annyira tetszik, csináltass magadnak.
2019. ápr. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy
2019. ápr. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy.

Az ő teste, ha nem akarja ne erőltesd.

Ha neked tetszik, csináltass magadnak....

2019. ápr. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
95%

És azt tudja, hogy egyébként neked is nagyon tetszene, vagy csak arról volt szó, hogy ő nem vállalná már be? Nyugodtan mondhatod neki egyszer, hogy ha korábban gondolkodott rajta és emellett még neked is ennyire bejönne, akkor mit szólna hozzá. Egy rendes kapcsolatban egy normális beszélgetésbe ez belefér.

Ez az a rész, amit az eddigi válaszolók mind elfelejtettek.

Viszont ha így is azt mondja, hogy már nem akarja, akkor természetesen tényleg hagyd.

Szóval a kérdésre a válasz röviden: Rávenni? Sehogy. Beszélni róla? Egyszerűen.

2019. ápr. 27. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Mondd el, hogy neked tetszene, de ne próbáld rávenni.

Gondolj csak bele, mivel jár egy piercing. Ki kell szúratni, utána hetekig vigyázni rá és kezelni. Van, akinek hónapokig fáj utána, mert piszkálja a ruha, nyomja a melltartó... Ha neki nem éri meg a szenvedést, ne piszkáld vele.

2019. ápr. 28. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Egyik barátnőm csináltatott mert észrevette ,hogy nekem tetszik..(intim)
2019. ápr. 30. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Csináltass te is! Amúgy nekem is tetszenek dolgok de az nem azt jelenti h én is csináltatnék olyant.
2019. máj. 23. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
7.vagyok.. Ő eleve kedvelte a testékszereket és már voltak is korábban készült piercingjei.. Szóval inkább kölcsönös volt a dolog. Viszont ha én szeretnék magamnak és páromnak nem tetszik akkor lemondanék róla. De nálunk nem így történt úgyhogy nekem is lett valamivel később. :D
2019. máj. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!