Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Érdemes netről parfümöt...

Érdemes netről parfümöt rendelni, vagy az mind hamisítvány?

Figyelt kérdés
Én egyszer rendeltem a parfumoutletből, ami leírás szerint eredeti EDP akart lenni, de az illata fél óráig sem tartott, teljesen fel volt higítva, de a csomagolás hibátlan volt (ügyes hamisítvány). Van olyan oldal, ahol tényleg eredetit lehet kapni?
2010. júl. 6. 11:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát...én nem rendelnék netről, mert sztem nagy átverés! könnyebb ha elmész egy drogériába ahol kipróbálhatod, megszagolhatod! sztem ne rendelj netről!átverés!!!!:S
2010. júl. 6. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Detto..netről ne rendelj parfümöket.. Helybe vedd meg..
2010. júl. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Hát, köszi a válaszokat. Végülis nem mindegy hogy egy megvásárolt parfüm 1 hónapig, vagy 1 évig elég. Az árkülönbség meg csak 2000 Ft.

...inkább nem kockáztatok.

2010. júl. 6. 13:37
 4/4 anonim ***** válasza:

Én a [link] ről rendeltem egy 10.000 forintos CK parfümöt. Akciósan.


Nagyon gyorsan itt volt és minden rendben volt, illatmintát és naptárat is kaptam. Még rám is telefonáltak mielőtt ideértek a parfümmel, hogy át tudom-e venni.


A parfümmel sem volt probléma szerintem eredeti.

Ha nem az én akkor is szeretem mert az illata 17 órán keresztül megmarad. Többször lemértem :P


Jó, nem 1 nap meg 2 de nekem bőven elég, hogy 17 órát kitart.

Egyébként a többi parfüm nem tart rajtam ennyi ideig, szóval nem én vagyok különleges ilyen szempontból. :)


Máshonnan én sem nagyon rendelnék internetről, de őket merem ajánlani.

2010. júl. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!