Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Túl kicsik a fogaim. Van erre...

Túl kicsik a fogaim. Van erre valamilyen megoldás?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Sosem voltam teljesen megelégedve a mosolyommal. Fogszabályzós voltam, 2 évig hordtam tehát szép egyenesek a fogaim, de valahogy azt vettem észre, hogy "nem tartják" a fogaim a számat rendesen. Tehát beesett a szám (főleg oldalprofilból) és még fiatal vagyok, dús ajkakat szeretnék, mert ez kissé öregít..


Szájsebészeten foglalkoznak ilyesmivel nem tudja valaki? Vagy ezt csak szájfeltöltéssel lehet orvosolni? Persze nem kacsaszájra gondolok, csak egy kis esztétikai javításra. Valahogy az arcomhoz képest kicsi a szám/mosolyom.


Köszönöm ha valaki tud segíteni!



2019. máj. 5. 14:48
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha van rá elegendő pénz, válaszd a fogászati héjat. Ilyenkor szép porcelán lapokat ragaszt a fogorvos a saját fogaidra, gyakorlatilag olyan mint az igazi. Ha vigyázol rá, akár 15 évig is fent maradhat. Nézz utána. Ha megcsináltatod, és ezek után sem vagy elégedett az ajkaiddal, válaszd a hialuron savas vagy kollagénes ajakfeltöltést. A tévhitekkel ellentétben egy ajakfeltöltés nem okoz jelentős különbséget, ugyanis kb 1 mltert fecskendeznek be, esély sincs a kacsa szájra. Hidd el, tapasztalat. Pisz
2019. máj. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, eszembe jutott mégvalami: a teljes smink tetoválás ajaksatír is vastagíthat optikailag
2019. máj. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!
2019. máj. 5. 15:29
 4/10 anonim ***** válasza:
válj vámpirrá
2019. máj. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
:D az is egy megoldás
2019. máj. 5. 17:50
 6/10 anonim ***** válasza:
Ne hsragudj de nem raknàl fel pàr fotót? Így mégiscsak a levegőben bedzélgetünk vslamiről amiről mégcsak elképzelésünk sincs hogy néz ki.
2019. máj. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Bocsi, de nem szívesen teszek fel.Tudod, ami egyszer felkerül..(:


Úgy tudnám legjobban leírni, hogy bár nincs rés a fogaim között, szép egyenesek, de kicsik a fogak a számban, illetve nem érzem szép szélesnek a fogívem. Tudod vannak azok az igazi széles nagy mosolyok, mikor az egész szájat kitölti a mosoly, szinte még az oldalsó fogak is látszanak na olyasmire vágynék.


Az állkapcsom szélesítették fogszabályzás során - volt a szájpadlásomon ilyen sín - valamennyit valóban szélesedett, csak a fogak lehetnének nagyobban..


Oldalprofilból meg az a problémám, hogy nem nyomja ki a fogam a számat, ezért beesik kissé,nincs "csókos" hatása. Alul érzem is a nyelvemmel, hogy befelé dől picit a fogívem. Ezáltal az állam nagyobbnak hat, mert felette bemélyed az ajakrész.

2019. máj. 7. 14:40
 8/10 anonim ***** válasza:
Privátban sem küldesz? Amúgy meg biztos nagyon kelendőek a neten a fogsoros szájas képek. :D
2019. máj. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Hát hogyne! Látod, te is éppen azt kérsz :D

Egyébként bocsi, tényleg nem szeretnék.

2019. máj. 7. 17:45
 10/10 anonim ***** válasza:
Én ezt megértem, de az a probléma hogy szavakban egy rakás látványt nem lehet leírni, de ha megpróbálják az is szubjektív. Van csaj aki a fenekéről rakott ki képet h hogy lehetne formázni.. Kapott, rá vonatkozó személyreszabott tippeket. Mert látszott a probléma. Egyébként semmi probléma nem volt vele csak a kérdező szerint.
2019. máj. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!