Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ez így jó megjelenés egy...

Ez így jó megjelenés egy huszonéves nőnek, vagy már plázacicás?

Figyelt kérdés

Az "alap kinézetem": fehér bőr, sötét haj, alacsony(166 cm), csinosnak mondott alkat.



Ezeket a dogokat csinálom: Szexi, feszülős ruhák,romantikus minták, kedvenceim a rózsaszín cuccok! Télen hosszú, szűk nadrág, plusz valami hosszú ujjú póló és arra rövid ujjast veszek, meg télikabát és fekete bokacsizma.


Nyáron és tavasszal: Ujjatlan és/vagy rövid ujjas pólók, néha mély kivágással, ehhez fél combig vagy térdig érő nadrágok vagy ugyanilyen hosszúságú szoknyák.


Smink: Szemöldökzselé, szempillaspirál, és egy kis babarózsaszín szájfény.



Ez így jó, vagy már túlzás(A mély kivágás sose túl mély, hanem csak épp egy kicsit látszik a dekoltázsom széle, nem pedig köldökig.)?



2019. máj. 8. 16:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Tökéletes!Bár az elegáns kabátot és a kesztyüt hiányolom.
2019. máj. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%
166 cm nem alacsony, átlagos
2019. máj. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Szerintem alacsony vagyok, mert ha 170 pluszos lennék, már magasnak lennék mondható. De nem piszkálódásból mondom... Számomra nincs átlag magasság, csak alacsony meg magas.



Kösziii, Jöhetnek még! :)

2019. máj. 8. 17:35
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem átlag megjelenés, jó ez :) Csak ezt nem tudom elképzelni: "hosszú ujjú póló és arra rövid ujjast veszek" :D A smink meg akkor szép, ha jól áll, de mi ugye nem látunk téged :)
2019. máj. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Négyesnek: Hát pl. így(csak nem szoknyával, hanem szűk nadrággal): [link]
2019. máj. 8. 17:51
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az átlagnál kicsit csinosabban öltözöl, ha hordasz feszülősebb ruhákat is.

Egyébként átlagos magasságú vagy. 170 és afölötti magasság számít a nőknél magasnak, de akkor szerinted nincs átmenet, csak magas és csak alacsony nők vannak? Wtf...

2019. máj. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem semmi extra nincs az oltozkodesedben, azonnal tipikus 25-30-as “divatos” nocike jutott eszembe a leirtak alapjan

Egyebkent:

70 felett magas

160-170 atlagos

160 alatt alacsony

2019. máj. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hiányolom a ruhatáradból az alkalmi ruhát a hozzá tartozó kiegészítőkkel cipőkkel. Anélkül tényleg nem jó a gardrób. Próbáld a rózsaszín ruhákat redukálni, mert kislányos, komolytalanná tesz ha túlzol vele. A térdközépig érő nadrág pedig igénytelenséget sugároz egy elegáns környezetben. Piacra, vízpartra, fesztiválra való nem egy plázában való sétára
2019. máj. 9. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!