Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit csináljak a nyelv pc-mmel?

Mit csináljak a nyelv pc-mmel?

Figyelt kérdés
Szerintem túlságosan hátra van rakva a pc és újra szuratni nem szeretném mert iszonyatosan fájt utána több napig de viszont idegesít hogy nemtudom ki dugni úgy a számból a nyelvem, hogy a pc mind két golyós része látszódjon és nem tudok vele játszani(kihuzogatni és ráharapni) mert nagyon hátra rakták. Ha kihuzom akkor csak egy picit látszódik ki a számból. Még csak 6 napos lehet hogy azért nem megy mert még egy picit meg van duzzadva? Valaki akinek volt hasonló tapasztalata kérlek írja le hogy mit csinált ezzel..megköszönném

2019. máj. 8. 21:37
 1/1 anonim válasza:

Szia!

Nekem szúrás után körülbelül másfél hétig hasonló volt a helyzet. Páromnak is van nyelv pcje és neki előrébb van szúrva, mint nekem. Egy ideig én is furcsálltam, aztán miután begyógyult rendesen utána már én is tudtam vele szórakozni. Ha begyógyult, majd cseréld ki egy rövidebb rúdra, ami kényelmes és nem szorul a nyelveden és akkor még egyszerűbb lesz kidugni a szádból. :)

2019. máj. 20. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!