Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek birná a borom...

Szerintetek birná a borom ezeket a piecingeket?

Figyelt kérdés

Van koldok piercingem par eve. De ketszer szurattam mert egyszer elvekonyodott. Az orvosi femet nem birta a borom es utanna titant szurtak bele. A fulembe 2 lyuk van. Egyiket kiskoromba szurtak az a lyuk birja a bizsut csak azt hordok benne. Viszont a masik 2 lyuk ami felette van. Az mar nen bir semmifele fulbevalot,begyullad nem ertem...

Most szeretnek 2 microdermalt es nyelvpiercinget. Szerintetek birja mar a boron ezeket?



2019. ápr. 4. 17:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha rendesen ápolod, akkor a nyelvpiercinggel nem lesz baj, de a microdermálok csak pár évig húzzák általában. Nagyon kevés embernek marad meg addig, amíg ő akarja.
2019. ápr. 5. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Augusztusba lett microdermalom, semmi baj nem volt vele eddig... egy honapja alvas kozben bele kaptam (megrantottam a fejem ahogy fordultam es elakadt a parnaban) azota gennyes, veres, valadekozik hiaba kezelem. Nem latom hogy kifordulna de nem hinnem hogy sokaig huzza meg.
2019. ápr. 7. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!