Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Cheek piercing, mit tehetnék?

Cheek piercing, mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Fél éve csináltattam a cheek piercingemet, viszont még most sem százas, főleg mivel hason, és azon az oldalamon alszom.

Csomós körülötte a szövet és néha fáj is.

Mit tudnék kezdeni hogy ez elmúljon? Nem, nem fogom kivenni, azért köszi. 😄



2019. máj. 11. 20:31
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Fontos, hogy talpas, hosszú titán vagy bioplaszt szár legyen benne, ezek nem allergizálnak, és a talp miatt elnyelni se tudja belül a szövet, ha esetleg rádagadna, míg mindkét végén golyós ékszerrel ennek sajnos megvan az esélye. Alvásnál ne nagyon forgolódj, tegyél valami plusz puha párnát a fejed alá. Kezelni octenisepttel,illetve hidrogén peroxiddal tudod, amennyiben vadhúsos lenne. Egyébként a cheek gyógyulása elég macerás, akár 1 évig is eltarthat. Az enyémmel sokat szenvedtem, állandóan gennyes, gyulladásban volt. Az ékszer lehetett rossz, mert elsőre nem talpast és nem elég hosszút tettek bele, nemrég újraszúrattam, egyelőre semmi baja.
2019. máj. 12. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Jelenleg is 25 milis bioplast szár van benne, persze talpas.

Épp nem tapad bele, de amennyire bedagadt.. kb 8 milimeter hely még van.

Octenisept, hidrogen-peroxid es betadin az, amivel felvaltva kezelem. Esdig úgy tűnt minden ok, de már kevésbé és fáj is.. de csak a bal😂

2019. máj. 12. 10:35
 3/3 A kérdező kommentje:

Vérhólyag lett a bal oldalon (ahol alszom) és ki kellett vennem😅

De azonnal eltűnt, viszonylag.

2019. aug. 9. 20:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!