Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Elfogadhatónak tartjátok ha...

Elfogadhatónak tartjátok ha egy nagypapa korú férfi, aki egyébként tiszta, ápolt, de nem Adonisz típusú, parfümöt használ?

Figyelt kérdés
És ha igen, akkor milyen legyen? Melyik?
2019. máj. 12. 09:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Miféle ostoba kérdés ez?

Mi a fenéért kérdés ez egyáltalán?

Szerinted mire való a parfüm?

2019. máj. 12. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
De létezik "tisztaság illatú", nem virág vagy hasonló parfüm. Mert én úgy gondolom, a kihívó illatok az időseknek nem valók. Ne akarjon tininek látszani.
2019. máj. 12. 10:09
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát inkább mint a fokhagymával kevert hónaljszag.

Ne ess vele át a ló túl oldalára. Ennyi.

2019. máj. 12. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Miféle "kihívó illatok"???

Te valami alternatív univerzumban élsz?

2019. máj. 12. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Végig szaglásztam a kínálatot. Egytől egyig olyan, hogy ha használnám, úgy érezném magamat, mintha tősarkú cipőt vettem volna fel. Maradjak a mosószappannál?
2019. máj. 12. 10:32
 6/14 A kérdező kommentje:
Bocs! .....tűsarkú....
2019. máj. 12. 10:33
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
A hiba az ön készülékében van.
2019. máj. 12. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Lehet, de szívesen javítanék rajta. Az egyik nagy probléma, hogy az üzletekben valóban hozzáértő kiszolgálással nem találkoztam.
2019. máj. 12. 10:42
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Miben kellene a segítség?

A parfümök objektíven abban különböznek, hogy mennyire tartósak. Az olcsóak pár óráig érezhetőek, a márkásabbak meg egész nap is hasonló intenzitással.

De ez általában elég jól tükröződik az árukban.

Az meg, hogy neked milyen illat tetszik teljesen szubjektív.

Maximum abban lehetne segíteni, hogy milyen jellegű illatot keresel, ha szavakkal meg tudod ezt fogalmazni, amit - jelen kérdés alapján - erősen kétlek.

2019. máj. 12. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Tesori-nak vannak ilyen illatai, pl. White musk. Elvileg uniszex öblítőillat. Marha olcsó. De notino, kremmania oldalon vélemények is vannak több száz parfumrol
2019. máj. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!