Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek jogosan sértődtem...

Szerintetek jogosan sértődtem meg? És egyre rosszabb a kapcsolatom a szüleimmel?

Figyelt kérdés
Tegnap kerek perec megmondta nagyapám, hogy nem vagyok férfi, mert nincsen izmom. Pont ő pofázta a szövegét, miközben neki soha sem volt annyi ereje, mint nekem. Faterom meg támogatta őt.

2015. febr. 22. 09:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem ez nagyon gyereket, ne is haragudj. :D
2015. febr. 22. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem próbálj meg leülni és megbeszélni velük, mert valami más lehet a háttérben csak ez volt a legegyszerűbb ezköz, hogy kinyílvánítsák a nemtetszésüket. Ha meg tényleg a fizikai állapotoddal van bajuk akkor próbálj meg egy kicsit edzeni néhanap. Nem kell napok alatt megizmosodnod de lássák hogy próbálkozol.
2015. febr. 22. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
76%

Nem csak, hogy izmod nincs, de pofikad tul nagy, vegyel belole egy picit.

"Pont ő pofázta a szövegét". Ilyenre, mint te, mondjak, hogy toketlen.

2015. febr. 22. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
57%
költözz el.
2015. febr. 22. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
45%

Ennyiből azt látom, hogy ez szimpla kötözködés, méghozzá a rosszabbik fajtából.

A legtöbb embernek nagyon sértő, önbizalom romboló, ha kétségbe vonják a férfiasságát/nőiességét.

Talán megijedtek az őseid, hogy eljárt felettük az idő, lehet bennük némi féltékenység és most gorombáskodnak veled.

2015. febr. 22. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
72%
Biztos túl nagy volt az arcod - mint most is - azért mondott ilyeneket. Nincs benned sok tisztelet az őseid iránt.
2015. febr. 22. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

1.: Sajnos nem nagyon ismered még az egészet. De jobb is így, mert én már teljesen megutáltam őket kb. fél év alatt. Mondjuk nagyapámat már mióta nem szeretem...

Kovács Tamás12: Én zenélni és írni szoktam, nekem az az edzés. Soha sem voltam izmos, de van erőm! Mindig mindenhova maximálisan odatettem/odateszem magamat!

3. válaszoló: Képzeld el, azért írtam úgy, mert nagyapám egy alkoholista farok, aki senkire sincsen tekintettel! Ha valami nem úgy van, ahogyan ő akarja, már megsértődik. Nem lehetne egy kicsit máshoz/másokhoz igazodnia, nem, mindennek úgy kell lennie, ahogyan azt ő tökéletesen elgondolta abban a pillanatban.

4.: Jövőre még sajnos itt kell maradnom velük, aztán meg húzok el, hogy egy fősulin tanulhassak tovább. Aztán meg vissza sem akarok nézni!

5.: Akkor ez azóta megvan nagyapámban, amióta tudom az eszemet. De lehet, hogy mindig is megvolt benne. Fateromék pedig azóta kötnek belém, amióta mondtam, hogy milyen szakon és hol akarok továbbtanulni. Ők nagyon akarnak irányítani, de nem tudnak és nem is fognak! Egyébként meg nekem soha sem volt túl sok önbizalmam, általában a nullához közelít. De amikor mérges vagyok vagy elszánt, akkor már nem érdekel az sem.

2015. febr. 22. 10:04
 8/12 A kérdező kommentje:
6. válaszoló: Mindig segítettem nekik, tisztelettel voltam feléjük. Még tegnap is próbáltam azután azt mutatni. De már nagyon elegem lett belőlük!
2015. febr. 22. 10:05
 9/12 anonim ***** válasza:
61%
Ha nem engedheted meg magadnak, hogy lepj, akkor tiszteletesen turnod kell. Ja, igen, mert szukseged van rajuk, nem forditva.
2015. febr. 22. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Tűröm, de egy idő után ez is elfogy, mint minden. És tudom, hogy anyámnak, nagyimnak és nagybátyáimnak nagyon rosszul esne, ezért maradok még itt. Ha lelépnék később, akkor tudnák, hogy Pesten vagyok, de nem szólnék. Ha akarnának valamit, keresnének.
2015. febr. 22. 10:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!