Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek ez az alak jól...

Szerintetek ez az alak jól néz ki? Ilyet szeretnék elérni a nyárra?

Figyelt kérdés
[link]
2019. máj. 12. 19:39
 1/7 anonim ***** válasza:
28%

Igen, női szemmel is csinos.

Sportolj, menj le futni, végezz súlyzós edzéseket és figyelj az étkezésre.

2019. máj. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%
Igen. :) Ez attól függ, hogy most milyen szinten vagy, ha nem annyira vészes, akkor el lehet érni egy ilyen alakot nyárra.
2019. máj. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Átlagos, de lehet, csak azért látom így, mert az enyém is hasonló, én meg nem vagyok 100%-ig megelégedve vele.
2019. máj. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Magamból kiindulva ez szerintem is átlagos. Tipikusan szerencsés alkat, de semmit nem tett érte, a képen kifacsarodva, behúzott hassal persze rendben van. Én legalábbis ilyen vagyok kb, ezért gondolom. Lehetne még alakítani ezen. Amúgy nincs ezzel se semmi baj, de ha te tudatosan teszel is az alakodért, abból kicsit más, tónusosabb alkat lesz. Sok sikert!
2019. máj. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Átlagos. A képen szerintem nincs behúzva a csaj hasa, van ott egy kis pocak.

Minden második 15-25 év közöttinek ilyen alakja van minimális odafigyelés nélkül. Nekem is.

2019. máj. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Amúgy ezen a képen nem értem miért lenne kifacsarodva...szimplán előrébb van az egyik lába szerintem..
2019. máj. 12. 21:25
 7/7 cameronmonaghanbabee ***** válasza:
Eltudnád küldeni mégegyszer? Mert nekem simán a pinterest kezdőlapját dobja ki.
2019. máj. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!