Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk elsősorban, szerintetek...

Fiúk elsősorban, szerintetek gáz, ha egy lány mellbimbójának nincs színe?

Figyelt kérdés

Mindig azt gondoltam, hogy egy mell úgy néz ki, hogy bőrszínű, és a mellbimbó meg vörös, vagy rózsaszín vagy stb...

Nekem ehhez képest a mellbimbóm gyakorlatilag ugyanolyan színű mint a mellem. Tudni kell, hogy teljesen hófehér bőröm van, szóval lehet emiatt ilyen világos, de na.

Valahogy olyan érzésem van, mintha így fejletlen lenne a mellem, mint egy kislánynak, hiába van teljesen szép, normális mérete, formája.

Egyébként arra is kíváncsi vagyok (ezt a fiúk talán kevésbé fogják tudni), hogy van rá esély, hogy változzon ez?


És főleg, hogy szerintetek ez gáz? Taszítana titeket?


17/L



2019. máj. 12. 22:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
35%
Hát, minimum legyen átlátszó, vagy nem is kell.
2019. máj. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
92%

Nagyon is különleges és épp hogy ez mégjobban tetszene még izgatóbb!

Szóval nemhogy taszító inkabb vonzóbb!

2019. máj. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
93%
Nem taszítana. Ilyen színű vagy ott és ennyi.
2019. máj. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
nekem ez a gyengém, ezt úgy hívják, h ghostnipples, reddit ghostnipples-en van egy csomó ilyen
2019. máj. 12. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Semmi gond nincs ezzel.
2019. máj. 13. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%

Az nem baj mert tud szép lenni viszont a nagy bimbóudvar az ami zavaró.

Mondjuk ez csak az én véleményem.


F/42

2019. máj. 13. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Világos bőrű nőknél gyakori, hogy a bimbó udvar alig pigmentált. Részemről egyáltalán nem zavaró.
2019. máj. 13. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Semmi gond vele, majd terhesség alatt sötétedik, de így tud nagyon szexi lenni!
2019. máj. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Elsősorban fiúkat kérdeztél, a nevükben nem tudok nyilatkozni, én nő vagyok, de most rákerestem, ezek különlegesek és szerintem szépek. Nekem női szemmel kifejezetten tetszik.
2019. máj. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem gáz, ez lenne a legutolsó, amivel foglalkoznék. Ha szép a formája, akkor már nem lehet baj. Na meg a lány akit szeretek, az én szememben tökéletes, ha van vmi tulajdonsága ami eltér az átlagtól, azt csak különlegességnek veszem.
2019. dec. 23. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!