Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nők! Nap végére mennyire...

Nők! Nap végére mennyire szokott büdös lenni a lábatok?

Figyelt kérdés
2019. máj. 14. 08:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Eltudod képzelni, volt itt egy kérdés hogy másnak is belerohad a lába a műanyag sportcipőkbe? Mert nekem igen. És még jópáran igennel válaszoltak.

Nekem az jutott eszembe hogy mivel a nejlon harisnya is műanyag így nem nehéz kitalálni a választ...

2019. máj. 14. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Nem igazán, használok lábsprayt. Ha elfelejtem, akkor sajnos előfordul, körülbelül 100° és a Napfelszín hőmérséklete között ingadozik a klíma az irodában. :/

De a spray segít, pár hónap alatt 1-2-szer felejtem csak el. :D

2019. máj. 14. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Néha eléggé
2019. máj. 14. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
73%

Egyáltalán nem szokott az lenni. Pedig nem használok semmit sem.

Extrém esetekben előfordult már. Pl. 35 fokban olyan programra mentem, ahol kötelező volt a harisnya és a zárt cipő.

2019. máj. 14. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
84%
Nekem se, soha, pedig én se használok semmit...
2019. máj. 14. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
92%
Ez is fétis. Jött is a privát 😞
2019. máj. 14. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Az enyémtől elfelejtené a lábfétisét🤣
2019. máj. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
52%
Igen szóval nem is tudom miért kéne elájulni a nőktől hisz ők is ugyanolyan büdöset szharnak mint mi férfiak...
2019. máj. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem szokott.
2019. máj. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Érdemes a cipőt alaposan befújni belülről minden részét ezüst kolloid oldattal, utána hagyni teljesen megszáradni, ez pár napba is bele telhet. Azután már akárhányszor bele lehet izzadni, nem lesz rossz szaga. Az ezüst meggátolja a baktériumok szaporodását, ami az izzadság alkotórészeinek az erős szagú bomlástermékeit létrehozza. Sőt akár a lábre is lehet permetezni belőle. Úgy is kifejti a hatását, persze azt meg kell ismételni, mert lemossuk. A cipőt viszont nem mossuk ki gyakran, ezért az a jobb megoldás ha azt alaposan átnedvesítjük ezüst tartalmú folyadékkal és megszárítjuk.
2019. máj. 20. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!