Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Észrevettétek már, hogy a...

Észrevettétek már, hogy a puma cipőkbe jobban izzad a láb? És büdösebb is mint a többi cipő? Nekem nem szokott általában büdös lenni de a pumákban majdnem mindig!

Figyelt kérdés
2009. aug. 9. 09:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
nekem inkabb a muanaygos balerina tipusu cipokbe lesz budi, a pumaban nem annyira.... de van 1 csomo spray amit labra es cipobe is lehet fujni es tenyleg egesz jol semlegesiti a szagokat ha tobbe kevesbe rendszeresen hasznalod. pl scholl, avon, stb.
2009. aug. 9. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt csak a kb 10 évvel ezelőtti pumáknál vettem észre a mostaniaknál már nem!
2009. aug. 9. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is jobban izzad, de ugyanúgy, mint a legtöbb cipőben. Ezért hordok eredeti Doc Martens bakancsot:D Nah abban egy nyári nap után se fog bűzleni a lábam:D
2009. aug. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem is jobban izzad benne a lábam, de nem büdös, se a lábam e a cipőm :)
2009. aug. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az everlasthoz képest semmi a puma szag. Az everlast okádék, és még drága is. Több ismerősömmel is észrevettük, nem is vettünk újat, mert ugye amellett, hogy bebüdösödik bele a lábunk, még hamar tönkre is megy...
2009. szept. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom.... Én is pumát hordok, de nekem egyáltalán nem büdös a lábam tőle. Néha izzad, pl. ha melegebb van, de nem büdös. Üdv: Gyuszi
2010. febr. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kb 15 16 évesen volt nekem puma california cipőm, klasszikus fehér bőr, amikor új volt még akkor nem izzadt bele a lábam pedig nagyon izzadás fiú voltam, kb 1 év után már tapasztaltam, időnként volt szaga,úgy voltam vele hogy már nem új cipő, amíg új volt nem volt izzadt szaga addig oda figyeltem rá, aztán már nem érdekelt, nyárias idő volt suliba indultam reggel, úgy voltam vele amikor fel vettem hogy nem veszek fel zoknit, mezítláb volt a lábam benne, bent egésznap a suliban fura volt cipőben mezítláb van a lábam, szabadon éreztem a láb ujjaim olyan érzés volt mindha nem izzadt volna be, délutánra hazafelé éreztem hogy nedves a lábam, főleg miután belső része is bőr volt csak a talp betét nem, otthon le vettem, akkor valóban nagyon be izzadt bűdös volt a cipő, de másnapra meg már semmi szaga nem volt, zoknival volt a lábamon úgy elő fordult hogy másnap is volt egy kis szag, így továbbra is suliba így mentem mezítláb volt a cipő a lábamon.
2023. máj. 11. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!