Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok/nők! Milyen parfümöt...

Lányok/nők! Milyen parfümöt tudnátok ajánlani, ha: inkább kicsit fásabb, tisztább, uniszexebb illatot keresek?

Figyelt kérdés

Páromat szeretném meglepni egy új parfümmel, de nem szereti az édes-pacsuli illatokat.

Inkább sportosabb,fásabb, uniszexebb,tisztább illatokat kedvel.


Amiket tudom, hogy használt:


Pull&Bear-Potion

Mexx (nem tudom a nevét, a legelső Mexx :D)

Jil Sander Sport


Nagy segítség lenne, ha esetleg tudnátok ajánlani olyat, ami a leírtaknak megfelelhet és a drogériák egyikében meg is tudok szagolgatni :)


Nagyon köszönöm!



2019. máj. 16. 10:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Azzaro Chrome

Nikos Sculpture

2019. máj. 16. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Köszi, de ezek férfi parfümök! :D

Nőnek keresek parfümöt! :)

2019. máj. 16. 10:32
 3/11 anonim ***** válasza:
Menj be a Douglas parfümériába szivesen segít neked bármelyik eladó.
2019. máj. 16. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Calvin Klein CK- One


Visszafogott illat, nagyon univerzális. Ezzel nem nagyon lehet mellélőni, az uniszex illatok kedvelőinek általában tetszik, mert nincs benne semmi kirívó.

Nyárra is viselhető.


Thierry Mugler-Aura


Ez egy nagyon fás, különleges, megosztó illat. Nem mindenkinek tetszik, van akin picit édesebb. Szerintem elég jó illata van, de tény, hogy nem mindenkihez illik. Nyári parfümnek nem ajánlom.

2019. máj. 16. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

CK-t már néztem mert uniszex, de nekem az kifejezetten büdös volt! :/


A másikat nem ismerem, megnézem. Köszönöm! :)

2019. máj. 16. 12:20
 6/11 anonim ***** válasza:

#4 vagyok. Sajnálom, hogy nem tudtam jó ötletet adni. Nekem sem tetszik a CK One, csak illett a leíráshoz és elég közkedvelt, ezért ajánlottam.

Eszembe jutott még a Dolce&Gabbana Light Blue, ami még jó lehet. Ha jut még eszembe írok.

2019. máj. 16. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ja, még beugrott a Versace Bright Crystal, az szerintem tipikus tisztaság illat. Igaz az nem fás jellegű, virágos-gyümölcsös inkább, de nem édes, szolid parfüm. Azt is sokan szeretik a könnyedsége miatt, szerintem az sokakhoz illik is.
2019. máj. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nemtudom milyen árkategóriában gondolkozol, én speciel nagyon szeretem az Avon Eve parfümjeit, jelenlegi kedvencem a Truth, de volt Elegance és Alluring is ami tetszett.

Illetve kolléganőmnek volt S. Oliver Original, ilyen sárgás doboza van. 6an voltunk nők, nem volt olyan akinek ne tetszett volna:S

2019. máj. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mosolygós smileyt akartam a végére:D
2019. máj. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm, ezeket feljegyeztem és megnézem őket! :)


Kedves utolsó! Ez az S. Oliver parfüm régebben úgy nézett ki, hogy egy ilyen "sárga műanyag" borítás szerű volt az üvegen, az üveg formája pedig egy lapos, téglalap szerű volt? Mert ha igen, ezt láttam a párom régi szobájában, azt még tiniként használta és nagyon szerette, csak állítólag bevonták. Rákeresve most kiderült hogy ennek Sport a neve és valóban nem kapható már :D Ezt viszont tényleg nagyon szerette.


[link]

2019. máj. 16. 16:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!