Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nőtt egy búb az industrial...

Nőtt egy búb az industrial piercingemre, mit kezdjek vele?

Figyelt kérdés

Áterőszakoltam egy nagyobb piercinget az eddigin, nyilván fáj, de ami jobban aggaszt, hogy egy véres kis búb nőtt a fém köré. Octenisepttel fújogatom.


Ki kéne venni? Vagy hagyjam, rendbejön magától? Esetleg valami mást is csinálnom kéne vele? (Lidokainos fülpiszkálóval körbe szoktam kenni)



2019. máj. 19. 21:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Hidrogén-peroxiddal kezeld napi 3-4 alkalommal, ha 2-3 napon belül nem megy le, akkor orvos vagy legalább a piercer
2019. máj. 20. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Semmiképp se vedd ki szerintem. Az ilyen búbokkal nekem sok a tapasztalatom. :D (vagyis nem konkrétan a véres búbokkal)

Nekem az egyiken anno a Tetran segített. Próbáltam hidrogén-peroxidot is, de az se vitte le.

2019. máj. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!