Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen műkörmös tanfolyamot...

Gcspe kérdése:

Milyen műkörmös tanfolyamot válasszak?

Figyelt kérdés

Sziasztok? Véleményekre lennék kíváncsi, ki hol végzett és mik a tapasztalatok. Szombathelyen tanulnék így nem sok a választási lehetőségem. A Crystal csinál itt tanfolyamot de közel 250.000be jövök ki ami nem baj, ha tényleg minőségi az oktatás. Olvastam róluk hideget meleget, sajnos inkább hideget. Ti mit gondoltok?

Előre is köszi a válaszokat :)



2019. máj. 21. 06:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Én csak géllakkos, nem OKJs tanfolyamot csináltam a Studio Flashnél (Bp, Margit körút). Itt van rendes OKJ képzés is. Az oktatók nagyon rendesek, lelkiismeretesek és segítőkészek voltak, szerintem ott sincs másképp meg viszonylag kisebb csoportok vannak, ami szerintem szintén egy pozitívum. Van webshopjuk meg saját boltjuk is, és meg a tanfolyamok után sem engedik el a kezed, mert van egy facebookos csoport ahol bármit kérdezhetsz miután végeztél ia.

[link] itt meg minden infó megvan.

Egy ismerősöm (akkoriban egész jó barátnők voltunk) a Crystalhoz járt OKJ-re, modellként voltam egyszer kétszer ott és teljesen más volt a légkör. Az oktatók szerintem elég bunkók voltak és inkább csak fikázták a tanulót, minthogy hasznos tanácsot adtak volna. Az egyik csaj késett egy kicsit mert kitudja honnan járt fel Pestre, ezért valami részletről lemaradt és amikor meg merte kérdezni, hogy ezt mégis hogy kell, nem hogy segítettek volna, hanem még jól leteremtették és szinte haza zavarták, mert hogy mer ő késni, ilyet itt nem lehet. Könyörgöm ha késik a vonat, vagy beáll a forgalom ami Pesten elég gyakori mégis mit tehet, magánrepülőt hív, hogy pontosan odaérjen. Legszívesebben felpofoztam volna meg jól kiosztottam volna azt a nőt, hogy mégis miért beszél úgy mint a kutyával szerencsétlen lánnyal, mikor nem tehet róla, hogy nem ért be kezdésre.

Ugyan nem teljesen látok bele, de nekem kívülállóként ennyi a tapasztalatom.

2019. máj. 22. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod :) sajnos Szombethely közelében lakom, így olyan tanfolyam esedékes amit itt is tartanak. :) de hálás köszönet a véleményedért :)
2019. máj. 23. 11:41
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia, nem tudom meg aktualis-e igy 1 honap utan. En nemreg,par honapja vegeztem a Crystal Nails-nel. Videki vagyok, tehat nem sok lehetosegem volt valogatni. Bevallom felve vagtam bele, pont azert, mert en is olvastam hideget-meleget. Es a tapasztalatom? Pozitivan csalodtam! 😊 Voltam mar Pesten ugy 2 eve modell, a noverem is Crystal Nails-nel vegzett, hat ott nem sokat foglalkoztak a tanulokkal. Reszben megertem, mert ha vannak 20-an, akkor valljuk be, nehez egy oktatonak 20 tanulohoz felvenni a ritmust, mindenkinek segitsen, magyarazza el, mindenkinek mas a stilusa, mindenkinek mas a gondolatmenete. Hidd el mind a 20 tanulo mashogy csinalja, mindnek mas lesz a vegeredmeny, sajnos nem annyibol all, mint egy kisiskolasnak megtanitani, hogy 1+1 mennyi. Masreszt viszont nem olcso, akkor kapjnak mar ennyi penzert tudast...

Tehat van boven pro-kontra. En meg vagyok rola gyozodve, hogy sokan ezert csalodottak, mert nem kapnak megfelelo tudast, nincs ra ido, az oktato nem tud egyesevel segiteni mindenkinek. Az en velemenyem, hogy az egesz oktatas az oktaton mulik, vagy jot vagy rosszat fog ki egy csapat...amit ugye nem lehet elore tudni. Mi kifogtunk egy olyat, hogy az egesz tanfolyam "csapatmunkara" epult. Mind elmeleti, mind gyakorlati szinten. 😊 Nagyon sokat koszonhetek/koszonhetunk az oktatonkak, jo szivvel gondolok ra vissza, igy a tanfolyamra is.

Ja es a masik...ne vard egy OKJ tanfolyamtol se, hogy mindent megtanitsanak! Itt az alapokat tanultuk, de azokat alaposan. Se akrillfestest, se indamintakat, se ombret, se semmi ilyet nem tanitanak. Sok olyat olvastam, hogy semmit nem lehet ilyen tanfolyamon tanulni, nos a mukormozes nem csak a diszitesbol all. Tudni kell sok elmeletet, es termeszetesen az alapokkal indulunk, nem azzal, hogy epitsunk egy stiletto kormot, a diszitesekre pedig ott vannak az egynapos diszito tanfolyamok. Tehat ilyeneket ne varj egy OKJ-s tanfolyamtol, mert sokan amugy ilyenekre is szamitanak. :D

Amit meg megemlitenek, hogy a vege nem 250 ezer. Az anyagok folyamatosan fogynak gyakorlat soran, otthon pedig a terepnaploba el kell kesziteni nem keves kormot, igy arra is fogy az anyag. Tehat azokat folyamatosan ujra kell vasarolni es nem par szaz forintba kerulnek sajnos.

2019. jún. 30. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!