Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan adsz magadra a mindenna...

Hogyan adsz magadra a mindennapokban? Minden nap sminkelsz, munkába is? Mindig csinosan öltözöl fel? A hajad mindig frissen mosott?

Figyelt kérdés
2019. máj. 21. 15:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Munkahelyre általában frissen mosott haj és kevés smink. Ruha az amit általában hordok,mert úgyis át kell öltöznöm,szóval nem számít. Itthon, ha sehova nem megyünk,akkor se smink, kócos haj, melegítő. Bulizni meg már nem járok. :)

30n

2019. máj. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2019. máj. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Mindennap sminkelek. Igyekszem szepen felöltözni hogy csinos legyek. A hajam nem mindig frissen mosott de nem is tiszta zsír. Ha nem megyek sehova aznap nem sminkelek, felkotom a hajam, es bemelegitobe vagyok.
2019. máj. 21. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Munkában nem elvárás a kifejezetten csinos öltözet nálunk, tehát lehet farmer simán. Egyébként általában nadrágot(mindenféle színű farmer) veszek fel, többnyire kicsit csinosabb pulcsival/felsővel.

De szeretnék átállni nőiesebb vonalra(több szoknya, ruha, általában csak alkalomra vettem fel, tavaly nyáron próbálkoztam először hétköznapokra is, és tetszett).


Smink mindennap van rajtam munkában, de csak alapozó, szempillaspirál, minimális szemöldökformázó, semmi kirívó.

Hajat nem mosok mindennap.


Ha csak otthon vagyok, vagy épp lemegyek bevásárolni, stb. akkor nem szoktam sminkelni, meg különösebben"kiöltözni" sem.

2019. máj. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Metionin ***** válasza:
100%
Ha hosszabb időre kimegyek a házból akkor sminkelek, hajat hetente mosok mert nem zsíros. Nyilván zsíros/fésületlen/erősen lenőtt/kikopott stb. hajjal nem mászkálok. A ruhám mindig tiszta, az hogy csinos-e az egyénfüggő, úgy nézek ki ahogy jól érzem magam.
2019. máj. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Én kétféle "itthonról elmenést" különböztetek meg.

Van a gyors, praktikus "elugrom valahova" program, ahol nem lépek kapcsolatba ismerősökkel. A közeli szupermarket, edzőterem, okmányiroda, ilyesmik.

Ilyen helyekre nem csípem ki magam nagyon. Nem sminkelek, felveszek egy farmert, az első tiszta pólómat ami a kezembe akad, cipő, kabát, ki az ajtón. Természetesen ezek is tiszta, normális állapotú ruhák, szakadt, foltos, büdös cuccokban, pizsamában boltba se megyek, csak mondjuk blúz helyett valami olyan eseményről maradt promóciós póló van rajtam.

A másik amikor "emberek közé" megyek. Dolgozni, egyetemre, baráti programra. Ilyen alkalmakra viszonylag sok időt töltök az öltözetem kiválasztásával, a sminkemmel. Szeretek kreatívkodni ezzel, úgyhogy a sminkem például mindennap a hangulatomhoz és az öltözetemhez illeszkedik, ritkán vagyok egy héten kétszer ugyanúgy kisminkelve.

A hajam három-négynaponta van mosva, rövid úgyhogy nagyon variálni nem szoktam a frizurámon, formázógéllel beletúrok háromszor egy tükör előtt. A körmömre magamnak csinálok géllakkot.

2019. máj. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Suliba "slamposan" megyek, viszont a páromnak 95%-ban kicsípem magam😇
2019. máj. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Melohoz nagyon adok magamra, a vendegeimmel nem foglalkozhatok slamposan, es szeretik ha van imidzse annak, akivel dolgoztatnak. Minden nap szep smink, hajamat is rendesen megcsinalom. Tobbnyire csinosabban is oltozom, ruha, harisnya, kenyelmes, de nem sportcipo.
2019. máj. 22. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nekem a smink alap, ha elhagyom a lakást. Nincs csúnya bőröm, és minimális sminket használok, de ahogy cipő nélkül nem megyek el itthonról, smink nélkül sem. Hajat mindennap mosok, ha itthon vagyok, akkor is. Nadrágot nem hordok, csak egyberuhákat, munkába is, minden más helyre is.
2019. máj. 22. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
A munkahelyemen nincs dresskod, de azért igyekszem csinosan oltozni(szoknya, bluz, ruha stb.) . De vannak olyan napjaim, amikor meg az enyem szakadt farmert is felveszem:) Sminkelni szolidan szoktam (csak szinezett ajakapolo, vagy rúzs, szemceruza,szemkoruli alapozás, muszempillam van, igy a pillafestessel nincs dolgom). Hajam ugy 3 naponta mosom. Hétvégén is ugyazez, ha itthon vagyok viszont nem sminkelek.
2019. máj. 22. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!