Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan lehetnék csinos?

Hogyan lehetnék csinos?

Figyelt kérdés

A szépséggel talán annyira nincs bajom, igaz nem sokszor de kapok pozitív visszajelzést és arcra én sem látom magam annyira csúnyának. Viszont ha ki vagyok sminkelve (már nagyon régen voltam de hozzáértő csinálta) akkor gáznak érzem magam. Mégis vannak olyan hibáim vagy dolgok amiket szeretnék valahogy kiemelni de nem merek sminket használni meg az az igazság, hogy nem is tudom mire lenne szükségem.


Másik, hogy önbizalomhiányom van de durván. Szégyellem magam. Nem járok szépen, be vágyok feszülve. Folyton csak fekete, szürke és más sötét szinű ruhákat hordok télen, nyáron, olyat ami nem kivágott hanem úgy takar mindenhol. Már nem szeretném ezt, 22 éves vagyok. Mikor mutassam meg magam, ha nem fiatalon?


Ezeknek az oka, hogy van rajtam súlyfelesleg. Viszont nem szoktak megszólni érte, sose tették de én mégis nagyon gátlásos vagyok miatta. Volt, hogy sikerült lejjebb adnom, mégis bennem maradt az a gát.


Hogyan győzhetném ezt le, és lehetnék én is rendesen nőies?


2019. máj. 29. 14:36
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha ennyire zavar a súlyod akkor tegyél erte hogy csinosabb legyél, attol tuti megjonne az önbizalmad.

Nem tudom miert érzed magad gaznak sminkbe, pedig az is tud dobni egy nőn. Vegyél minimális sminket es probalgasd otthon, elején biztos béna leszel de bele tanulsz. En 15eves korom ota sminkelem magam, úgyhogy ha kérdésed van ezzel kapcsolatba akkor nyugodtan irj.

Az onbizalomhianyodnak az okára ra kene jonni. Ha olyan dolog miatt vagy Önbizalomhianyos amin lehet változtatni (pl.ha sulyfelesleged van,pattanásos a bőröd stb.) akkor változtass rajta, ha olyan dolog miatt amin nem lehet változtatni (pl. Nagy az orrod,)akkor pedig ugyse tudsz mit csinalni ha megfeszulsz se, elkell fogadni magad es a pozitiv dolgokat kiemelni magadon.

2019. máj. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Motiváld magadat!


Ha a súlyod zavar: ha van rá pénzed, esetleg elmehetsz dietetikushoz és személyi edzőhöz, akik segítenek fogyni.

Egyébként a sport, tornázás rengeteget tud dobni az ember önértékelésén :) Még akkor is, ha egy dekát sem fogysz tőle. pl. ha végigcsinálok egy tornatervet akkor legyőzhetetlennek érzem magamat, hogy nem adtam fel és tettem is valamit a testemért.

Sokan a fitness blender-t ajánlják youtubeon. Én őt imádom: https://www.youtube.com/channel/UCi0AqmA_3DGPFCu5qY0LLSg

Minden héten 2-3 alkalommal összeállítok a videóiból egy 45-60 perces tervet (általában bemelegítés, kis kardió, kéz, láb, fenék, has, majd nyújtés és levezetés. Minden alkalommal más testrészből csinálok többet, néha több időt szánok a karra, máskor a lábakra...)


No makeup makeup?

https://www.youtube.com/watch?v=zwZtOX4a7OI

https://www.youtube.com/watch?v=2W2hSqFhKys


Vagy, kozmetikusnál megscsináltathatod a szemöldöködet és rakathatsz fel 3D szempillát, akkor nem kell sminkelned. Nem tudom abban gáznak éreznéd-e magadat, mert az nem annyira "smink" kategória.


De a legfontosabb, hogy motiváld magadat, mert biztosan nagyon szép vagy, csak az emberek magukban mindig a hibát keresik, köszönhetően a kiretusált plakátoknak és reklámoknak, amikkel el akarják hitetni, hogy egy nő se szép, ha nem veszi meg ezt-azt a terméket :S

2019. jún. 5. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!