Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk ti járnátok egy ilyen...

Fiúk ti járnátok egy ilyen lánnyal (tudom nem a külső a lényeg, de most ha csak azt nézzük)? Tetszene nektek? Link, leírás lejjebb.

Figyelt kérdés

Az alakom kb, olyan mint a jobb szélső nőé. 158 cm vagyok, 57 kg vagyok. Sötétbarna, hoszzú, egyenes hajam van. Világos börszín (nyáron barna), az arcom kissé mindig piros, kipirult. Fekete szemöldök, és a szemem is fekete, de szemüveges vagyok. Az öltözködésem szinte mindig farmer és valamilyen kicsit elegánsabb felső.

[link]



2019. jún. 3. 20:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2019. jún. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze. :)
2019. jún. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) De nem zavar titeket, hogy nem teljesen vékony van rajta plusz kiló? Mert ahogy a legtöbb mostani fiút (16-20 éveseket) nekik csak a sportos, vékony lányok jönnek be
2019. jún. 3. 20:40
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen és nem zavarna. Egyáltalán. Én sem vagyok kis ember 189cm 105 kg. 20/F
2019. jún. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
Mindannyian mások vagyunk, engem speciel sosem érdekelt, hogy a páromon van e felesleg, vagy sincs. Jó, persze nem azt mondom, hogy örülök ha a végtelenségig elhízik, (mint ahogy ennek a lány sem örülne fordítva), de ha most van rajta felesleg, hát Istenem... Közhelyes, de egy csini arc, egy kisugárzás nálam mindent überel. Valaki nem így van vele, nekik a külső az első. Azok általában ugyan ilyen lányt is találnak maguknak, de nem is igazán lehet általánosítani. Előbb utóbb megtalálja zsák a foltját, csak türelem kell hozzá. Akinek bejössz úgy ahogy vagy, az lesz az igazi. Ha nem is véglegesen, mert gondolom még fiatal vagy, de összejönni ilyennel lesz értelme. Aztán vagy egy szép emlék marad, vagy akár ő is lehet majd életed párja. Na de eltértem a lényegtől, vagyis igen, nekem nagyon tetszik az ilyen, nőies alak. A páromé is ugyan ilyen. :-) Úgyhogy emiatt ne aggódj, nagyon sok fiúnak tetszik, a 20-as éveidben meg aztán pláne fog! Szóval nyugi ;)
2019. jún. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

Google képek linkje...

Előadsz egy körülbelüli képet magadról, holott ki tudja valóban mivel áll szemben az ember.

Felesleges volt a kérdést kitenni így.😉

2019. jún. 4. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen, teljesen rendben vagy. :)
2019. jún. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!