Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nem tetszik a kormom, Mit tegyek?

Nem tetszik a kormom, Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szóval tegnap voltam körmosnel és ez az első Kormom de nem tetszik az eredmeny és visza menni nem tudnék mert jelenleg sporolnom kell és mar a Kormos is nyaralni ment, és tudom hogy nem ez a világ legnagyobb problémája de Mi a véleményetek erről? Mit tegyek?

2019. jún. 5. 14:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi nem tetszik? Színe, formája? Zselés köröm, vagy sima géllak?
2019. jún. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
25%

Szedesd le, vagy ovatosan probald meg magadnak otthon lereszelni, aztan fesd ki amilyenre szeretned.

Mi nem tetszik rajta? A forma, minta, esetleg a szine? :)

2019. jún. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Pontosan mi nem tetszik rajta? Miért nem ott szóltál ha valami nem tetszett?

Azért egy körömleszedetetés vagy netán másik készítése nem nagy pénz, ha tudtad hogy spórolni kell minek mentél?

2019. jún. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne nyúkálj magadnak hozzá. Mivel még sosem volt megcsinálva a körmöd esélyes, hogy nem sikerül szépen, pláne szakszerűen leszedni, roncsolhatja a körömlemezt is.

Egy leszedetés nem drága, keress másik körmöst aki megoldja neked aztán szépen formára reszeli az eredeti körmöd, vagy próbálj hozzászokni.

2019. jún. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A hosszán és a formán segít egy reszelő, ha a színe nem tetszik, akkor fesd ki körömlakkal.


Annyira nem lehet vészes.

2019. jún. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!