Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lehet saját orrpiercinget...

Lehet saját orrpiercinget vinni szúráshoz?

Figyelt kérdés
Úgy hallottam, hogy egy darabig a szúrás után nem célszerű kivenni a piercinget, viszont az én bőröm csak az ezüstöt bírja (se titán, se orvosi fém, se arany, stb). Sajnos a fülemnél is (helix) sokáig be volt gyulladva, és csak később jöttünk rá, hogy emiatt. Viszont nagyon szeretnék egy orrpiercinget, szóval vannak-e olyan helyek, ahol lehet ezüst piercinget is kérni vagy ha nem, akkor legalább vinni? Tudom, hogy ezek általában sterizilizálva vannak, és amit én vinnék az nem lenne, de gondoltam, megkérdezem. Előre is köszönöm!😊

2019. jún. 5. 23:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet vinni sajátot ;) beszéld meg velük
2019. jún. 5. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Természetesen lehet a jobb helyeken. Lefertotlenítik mielőtt behelyezik és kész is.
2019. jún. 6. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!