Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen műköröm csiszológépet...

Milyen műköröm csiszológépet vegyek otthoni használatra?

Figyelt kérdés

Saját magamnak géllakkozok, alá szoktam húzni építő zselét is az erősebb körmökért, ezt néha nehéz lereszelni, azért gondoltam gépet. Plusz a precízebb formakialakításért.

Mire figyeljek, milyen kritériuma, adatra, stb?


Köszönöm


2019. jún. 10. 10:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha csak magadnak kell néha-néha, akkor ezekkel a kis gépekkel elvagy:


[link]

2019. jún. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Amit az előző linkelt, ahhoz annyit fűznék hozzá hogy ha kis ráfizetéssel egy 20as körül már normális csiszológépet lehet venni..

Keress rá ebayen electric nail drill a kis kézi változat 3-6 Ft maximum. Frézerekkel együtt bőven 10 alatt ki lehet hozni.

Csiszológépnél a fordulatszám a legfontosabb illetve mindennapos szalon munkában a kézi egység súlya illetve milyen halk és finom a motor(ne rezegjen őrült módjára, nem vibrátor :D) Ha valaki napi 10-12 órát dolgozik annak igen fontos hosszútávon hogy ne csessze el a csuklóját.

Egy körmös :)

2019. jún. 12. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindkettőtöknek 😊


Kedves Utolsó,

Tudnál Ebayről olyat linkelni, amit te jónak látsz? Ott figyelni kell a konnektor típusára is, ha jól tudom.

2019. jún. 12. 22:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!