Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért lehet ez a fájdalom a...

Miért lehet ez a fájdalom a műköröm készítés közben?

Figyelt kérdés

4 éve van műkörmöm (zselés) és az utóbbi pár alkalommal tapasztaltam kellemetlen, égő fájdalmat. Nem az UV lámpa alatt, ami ugye normális lenne, hanem akármikor, amikor a körmömhöz ér valami, legfőképp festés közben is.

Miután kész van, már egyáltalán nem fáj csakis a készítés közben van gond. Mi lehet ez? Pihentetnem kéne a körmöm?



2019. jún. 19. 17:43
 1/5 anonim válasza:
37%
Ha 4 éve folyamatosan van műkörmöd az a legkevésbe sem tesz jót a körmeidnek. Azt pontosan nem tudom hogy az égető érzés mitől lehet de szerintem pihentetned kellene a körmöd egy darabig.
2019. jún. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én arra tippelek, hogy már túlságosan el vannak vékonyodva a körmeid, vagy túlságosan lereszeli a körmös. De ha ugyanahhoz jársz és eddig jól csinálta akkor a körmeid vékonyodtak el. Pár hónapig hagynod kellene pihenni, szépen leszedetni ami van, keratinos körömerősítővel kenni (nekem a Kallosos nagyon sokat segített pedig nem hittem benne) na meg B és E vitamint is szedj
2019. jún. 20. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm!
2019. jún. 20. 12:19
 4/5 anonim ***** válasza:
vagy a kormosod szetreszelte a kormeid, vagy valami valtozas van a szervezetedben. barmilyen valtozas a szervezetben eloszor a kormokon es a hajon mutatkozik meg, mert a szervezet onnan vonja el eloszor az energiat, amire a legkevesbe van szukseg. a kormot nem kell pihentetni, nincs ilyen, hiszen folyamatosan novekszik tehat ha szet is reszeli, azon rajta van a mukorom, ami pedig leno, az ismet normal vastagsagu. viszont ha nagyon elvekonyitotta, attol siman fajhat, es eghet.
2019. júl. 20. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
sot, azt elfelejtettem hozzatenni, hogy a mukorom meg vedi is a tovabbi karos hatasoktol
2019. júl. 20. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!