Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek nagyon gáz?...

Szerintetek nagyon gáz? Nagyon elrontottam a szemöldököm?

Figyelt kérdés
[link]
2019. jún. 22. 13:46
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
94%
Igen, rettenetesen vékony.
2019. jún. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
Én is gondolkodom rajta,hogy tetováltatni kéne,csak sajnos PPD allergiám van és nem tudom nem ártanék-e a tetoválással.
2019. jún. 22. 14:18
 13/25 anonim ***** válasza:
62%

Jesszus! Nehogy tetováltass! Rettentő közönséges és gagyi.

Ceruzával, barna spriállal korrigáld, amíg vissza nem nő és menj el inkább egy kozmetikushoz. Egyébként lehet, hogyha most elmennél, a kozmetikus betudná neked úgy tartós festékkel festeni a szemöldöködet, ami a bőrödet is befogja és 1-2 hétig szép lesz.

2019. jún. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
84%

Utolsó:

Nem csak a '90-es évekbeli kékes-zöldes, vagy fekete vonal létezik, mint szemöldöktetoválás...

[link]


[link]


[link]


Ezeket azért gagyinak nevezni durva lenne.

(Jó, nekem most úgy néz ki, mint az utolsón a felső, de nem volt lehetőségem frissítésre, mert terhes voltam, és a szoptatást is nemrég hagytam abba.

A kérdező lehet, jobb helyzetben van, de nekem muszáj volt. Nekem nagyon világos volt a sajátom. Befestettem, na akkor látszott igazán, hogy kb fél cm hézag van benne... Rajzolgatni mindennap unalmas, + nyáron 40 fokban kb fél órát bír.)

2019. jún. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
93%

Nagyon túl van szedve. Nem àll jól neked.

Illetve nem testvérek, de még csak nem is unokatestvérek a szemöldökeid. Nem egy formák.

Kicsit bohoc jelleget kap az arcod.

Nem megfelelő helyen kezdődik és végződik a szemöldököd.

A helyedben vissza növeszteném, és kozmetikushoz fordulnék.


[link]

2019. jún. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy én nem tudom magamnak kihúzni vagy visszarajzolni rendesen. Tudtok valami nagyon gyors szemöldök növesztő módszert? :)
2019. jún. 22. 15:09
 17/25 anonim ***** válasza:
81%

Tényleg elég vékony, de ne ess kétségbe! Most legalább tudsz ceruzával, pomádéval kísérletezni, hogy mi áll igazán jól.


Amúgy barmilyen szépen is van megcsinalva, 15 év múlva a mostani divat szerint kitetovált szemöldök lesz ugyanolyan égő, mint most a félköríves vonal.

2019. jún. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
95%

#17

Még milyen jó, hogy a sminktetoválás nem végleges, és ha kikopik, lehet igazítani az aktuális divathoz... 🙏🙏🙏

2019. jún. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem a tetovált szemöldök akármilyen profi is, látszik és nagyon közönségessé teszi még a szép arcot is. Ordít róla, hogy mű, oda van rajzolva. A mű szempilla is a vicc kategória hétköznapra. Sajnos sok nő bedől, pedig ez is csak a pénzről szól. Szerencsére a műköröm, műhaj, póthaj ideje már leáldozóban, az is rettenet volt.
2019. jún. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
17%

A 10-nek van igaza, én is tetováltattam magamnak körszakállat és nem kell aggódnom mikor vágok bele.


F/41

2019. jún. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!