Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok! Nektek mennyire...

Lányok! Nektek mennyire szőrös a lábatok? Természetesen tudom, hogy leszeditek, de ha nem tennétek, mennyire szőrösödne be? L.

Figyelt kérdés
Télen van aki hagyta már meg?
2019. jún. 24. 21:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pl nagyon kevés lábszőröm van, az is világos. Kb négyzetcentinként 1 szál. Bevallom, van, hogy két gyerek mellett kimarad egy-két borotválás, de akkor sem látszik.
2019. jún. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A lábszárakon, mint egy közepesen szõrös fiúnak, még a combomon is van sajnos. Világos, de hosszú és sok.

Sosem hagyom teljesen megnõni.

2019. jún. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Metionin ***** válasza:
Nekem ilyen átlátszó és nem is sűrű csak hát nyáron a fényben csillog. Amíg nem sportoltam, mindig meghagytam télen, azóta viszont nem.
2019. jún. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Huh nekem eleg sotet, sok is. Persze nem olyan, mint egy ferfie.

Enyem egyenes, sotet, eros.

2 naponta borotvalnom kell.

Ez a labszaramra igaz, a combomon is hosszu, kevesbe sotet es kevesbe eros szor van. Ez lassabban is no vissza.

2019. jún. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A lábszáramon annyi van, mint egy átlagosan szőrös férfinak, a combomon kevesebb, a bikinivonalamon pedig mint egy eléggé szőrös férfinak. Télen sem hagyom teljesen megnőni, mert zavar. A szőröm hosszú és göndör, a combomon csak hosszú.
2019. jún. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
32%
Férfias jetibundám van, sűrű, sötét, vastag szálú. Télen-nyáron kéthetente borotválom, nem mutogatom sehol. Persze sosem néz ki vállalhatóan, csak karbantartásként szedem le a szőrt, hogy ne bozótvágóval kelljen rajta átmenni egy idő után.
2019. jún. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
férfiakat megszégyenítő. csak nyáron szedem le. azt is inkább gyantával.
2019. jún. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem is férfias.Vastag,erős,fekete szőr,végig a teljes lábon,combon. Hetente borotválom,igaz naponta is lehetne. Nem igazán mutogatom,esetleg itthon vagyok rövidben
2019. jún. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!