Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Casting Créme Gloss 323...

Casting Créme Gloss 323 allergiás lehetek rá vagy beparáztam?

Figyelt kérdés

Szülés előtt kedvenc színek volt ezzel festettem a hajam.

Azóta mármint mióta szültem 4 hónappal ezelőtt volt elsőnek festve a hajam a fodrásznál alfaparfal és attól sok kiütés lett a fejemen.

Ez ugye 4 hónapja volt, azóta csúnya kopott barna a hajam. Most akartam ezzel felfrissíteni de óvatosság miatt a hajfestékből tettem a csuklómra.

Pár perc múlva olyan érzésem lett mintha tormát ettem volna tudjátok az orromban éreztem ezt az intenzív nyomást.

Kicsit mintha csípett is volna.

És az államot megjelent egy kis viszkető kiütés.

Nem tudom merjek e belőle festeni a hajam mert régen semmi bajom nem volt tőle d e sőt ráparáztam viszont estére kéne egy szép haj..


2019. jún. 25. 14:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem az álladnak, hanem a csuklódnak kell pirosodnia égni és viszketni ha ott nem olyan akk elm nincs gáz
2019. jún. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

A csuklómon semmi nincs szóval ezért sem értem.

Csak amiatt ijedtem meg egy picit hogy miért éreztem ezt az orromban.

Lehet megcsapott a hajfesték erős illata.

2019. jún. 25. 14:50
 3/4 A kérdező kommentje:
Elég parázós vagyok mindig mindentől beparázok és gombóc lesz a torkomban.
2019. jún. 25. 14:51
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem is csak a szaga miatt csapott meg

(#1 voltam)

2019. jún. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!