Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Az orr piercingemre vadhús nőtt?

Az orr piercingemre vadhús nőtt?

Figyelt kérdés
Pont a karika mellett egy kis bőrszínű dudor keletkezett. Aztán sajnos elkezdtem nyomkodni, mint egy pattanást és csak romlott a helyzet, mert mostmár piros lett. Kezelem bactrobannal és hidrogén peroxiddal. Mennyi idő lesz mire elmúlik? Illetve ilyen esetben, kinek mi használt rá?

2019. jún. 28. 08:37
 1/2 anonim ***** válasza:

Igazából nekem nem orrpiercingnél lett, hanem fülpiercingnél, de leírom.

Én hidrogén-peroxiddal kezdtem, és 2-3 hét múlva se tűnt el. A neten sokat olvastam, hogy a Tetran segíthet (tudom a kenőcs, meg a gélek nem valami jók piercingre, de kétségbe voltam esve), és 1-2 hét használat után tényleg el is múlott. Szóval igen, használd nyugodtan a hidrogén-peroxidot (a másik amit írtál, azt nem ismerem). Mindenesetre, pár hét kelleni fog majd.

2019. jún. 28. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Barátnőmnek is ugyan ez volt amit leírtál. Patikában vény nélkül kapható Octenisept fertőtlenítő spray és Tetran kenőcs. Octenisepttel lefújod majd hagyod megszáradni. Fél óra múlva meg rakhatod rá a Tetran kenőcsöt. Ha visszább szorult és sokat gyógyult akkor válts titánium piercingre.
2019. júl. 1. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!