Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Múlt héten szurattam egy ajak...

Múlt héten szurattam egy ajak piercinget és nem nagyon akar gyógyulni. Valami tipp esetleg?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Múlt héten szurattam egy ajak pc t és kezelgetem is szépen a phlogosol oldattal, viszont nem nagyon akar a duzzanat lemenni. Valami másik fertőtlenítőt próbáljak ki esetleg? Valaki tudna adni valami tippet?

Köszi előre is mindenkinek.



2019. júl. 1. 14:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Fogmosás, listerine szájvíz, Octenisept spray-vel lefújni rajta hagyni száradásig, majd Tetran kenőcs. Ezeket ismételd napi 2x-3x.
2019. júl. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Phlogosol oldat remek belülről, de kívülről is ápolni kell.

A gyógyulási folyamat több hétig fog tartani, és lassan megy lefelé a duzzadás. Amennyiben dohányzol, úgy érdemes minden alkalom után öblögetni (5 csepp/dl víz), illetve érkezések után is. Tejtermékeket 2-3 hétig hanyagold.

Corsodyl is ugyan úgy jó belülről. Külsőleg Octenisept folyadék, vagy betadin folyadék.

Amennyiben pedig nagyon rányomódna, úgy cseréltesd ki hosszabb szárú ékszerre (lehetőleg titán száras).

2019. júl. 2. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2019. júl. 2. 08:54
 4/4 A kérdező kommentje:
Tantum verde fújós sprayt is mondta ismerősöm. Szerintetek?
2019. júl. 2. 08:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!