Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen táskát ajánlanátok...

Milyen táskát ajánlanátok gimibe egy lánynak?

Figyelt kérdés
Ugyan nem új helyre megyek, 6 évfolyamos gimibe járok, mégis úgy gondolom 9.-re kéne valami normálisabb táska. Nyílvan eddig sem ezek a kemény, elsősöknek való hátizsákjaim voltak, de azért eléggé "iskolatáskásan" néz ki. Olyat szeretnék, ami jól, viszonylag stílusosan, szépen néz ki, de tényleg megfelel suliba, nem szakad rögtön szét, ha több könyvet kell vinnem. Szóval tartósabb, kényelmes táskára lenne szükségem. Ha valakinek hasonló célra bevált valami (és még kapható:D) az ne tartsa magában, és szívesen várok bármilyen ötletet, linket. A válaszokat előre is köszönöm:)

2019. júl. 12. 11:59
 1/2 anonim válasza:
100%

Vannak olyan cipőboltok, mint pl a Sportfactory (azthiszem ez a neve :D), ott márkás cipőket lehet kapni és vannak Vans, DRK meg ehhez hasonló táskák, amik teljesen jók az iskolába.

Én egy Nike táskát vettem ott 7000-ért azthiszem, sportosan néz ki és teljesen jól bírja

2019. júl. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem ilyen táskáim voltak:

[link]

Ezt 2 évig hordtam mindig tele volt pakolva és nem szakadt el, csak az utolsó hónapokban már a sarka kikopott ezért is váltottam.

[link]

Utána ilyen volt a Sportfactoryban vettem amit az első is mondott, ezt 1 évig hordtam talán de csak azért mert én nem nagyon szeretem a hátitáskákat.

Az utolsó évben már kézitáskákat hordtam amit a reservedből és a cccből vettem.

2019. júl. 14. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!