Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Gyonyoru akarok lenni, azt...

Gyonyoru akarok lenni, azt akarom, hogy az emberek megdobbenjenem milyen szep vagyok, ha meglatnak, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Az alakom viszonylag jo, de termeszetesen dolgozom rajta hogy meg jobb legyen.

Szerencsere magas vagyok(177cm), ami mar egy jo pont hogy kitunjon az ember az atlagbol.

A hajam derekig ero, de meg hosszabbra szeretnem noveszteni.

Jelenleg kozepbarna.

Mit tegyek? Hogy oltozkodjek? Vilagositsak/sotetitsek a hajamon?

Milyen ruhakat vegyek fel? Nem akarol prolin kinezni, vagy mini ruhakkal felhivni magamra a figyelmet. Nem ribis akarok lenni hanem gyonyoru. Kepeket is kuldhettek inspiracionak.

Koszonom!


2019. júl. 14. 13:17
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
86%
Mi a célod ezzel?
2019. júl. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
83%

hiába jó a tested, ha a fejed egy lóé.

milyen az arcod?

és nem a ruha teszi az embert, lehetsz bármilyen estélyiben ha bányarém a kinézeted.

2019. júl. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
87%
Nos mivel szerencsére minden embernek más az ízlése ezért ez amit akarsz lehetetlen. Pl vegyünk 10 embert lehet hogy 7 azt mondja hogy gyönyörű vagy de a maradék 3 azt mondaná átlagos, vagy észre sem vesz.
2019. júl. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
90%
Az arcod szép? Kb azon múlik minden.
2019. júl. 14. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
64%
Hiába a szép külső, ha sötétség, búvalb.szottság, negativizmus és pesszimizmus van belülről, ami a külsődön is meglátszik. Pl. művigyor.
2019. júl. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
76%
Ne ez legyen a célod. Öltözködj úgy, ahogy szeretsz, ahogy jól érzed magad. Úgy se leszel mindenkinek gyönyörű, és már nem azért, de ez elég rossz életcél. Hozd ki magadból a maximumot, legyél magabiztos. Hidd el, a kisugárzás sokkal fontosabb, mint az, hogy gyönyörű legyél. A kisugárzás miatt is megragadhat rajtad az emberek szeme.
2019. júl. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
80%

Eddig írtál a külsőségekről. A belső szépségedért mit teszel? Így max egy leszel a tipikus beképzelt díszluvnyák közül.

És legyél reális. Olyan nem lesz, hogy mindenki hasra esik a gyönyörűségedtől. De amúgy is mit érnél el vele?

2019. júl. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Gyönyörűnek születni lehet
2019. júl. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Az arcom szerintem rendben van, nem mondom hogy extrem szep de nem is banyarem.

Hogy kulonlegesebb legyek betehetek szines kontaktlencset. Most egyszeru barna a szemem, es zold kontaktlencseket fogok hasznalni.

Ez az eletcelom.

A belsom rendben van, en egy egyszeru de kedves es joindulatu lany vagyok.

De ennyi. Nem vagyok erdekes, semmi extra nincs bennem, az egyeduli amivel kitudnek tunni az az lenne ha szep lennek.

2019. júl. 14. 16:49
 10/22 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy a szepseg izles kerdese, de vannak akik annyira szepek, hogy senkisem megy el mellettuk szo nelkul.

Nekem ez a celom.

Pl o jo peldakep, de kicsit felturbozva, pl hosszu derekig ero hajjal es gyonyoru DE TERMESZETES smink:


[link]


[link]


Ra SENKISEM mondana azt hogy : hjja atlagos...

2019. júl. 14. 16:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!