Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nagyon gáz kozmetikusnál...

Nagyon gáz kozmetikusnál intim gyantánál sírni? :D

Figyelt kérdés

Unom a borotválást az intim területen, mindenhol máshol itthon szoktam gyantázni, viszont ezt kozmetikusra bíznám. Viszont pl a hónaljamnál is annyira szokott fájni, hogy könnybe lábadt szemmel hisztizek kb a tükör előtt, nagyon alacsonya fájdalomküszöböm, nagyon félek mi lenne az intim gyantánál. Félek hogy elbőgném magam, vagy pityeregnék vagy akármi, ezért még nem mertem bejelentkezni. Ráadásul a borotvánál is van hogy pl ha 2 napon belül újraborotválom vérzik kicsit, pedig éles a borotva (nem vágom meg magam, csak ilyen pöttyökben szokott).

Nagyon gáz lenne szerintetek? Vagy előfordulhatott már ilyesmi? :D

(bocsánat a kissé bugyuta kérdésért :D)



2019. júl. 18. 20:47
 1/5 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem előfordul ilyesmi, ne aggódj:D
2019. júl. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
72%
Nem ciki. Van vendégem aki hónalj gyantànál is sír.
2019. júl. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindkettőtöknek, akkor talán ráveszem magam a dologra :D
2019. júl. 18. 22:17
 4/5 anonim ***** válasza:
32%

Miért nem epilálod a hónaljadat?

Hamar kitépi és egy idő után nem fáj.


2-es!


Ha vendéged van az nyílván nem fizet, igaz?

2019. júl. 19. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Próbáltam, de nagyon csúnya pöttyös lettem utána (be is kentem meg minden) , ilyen a gyantától nem szokott lenni, szóval inkább annál maradtam :)
2019. júl. 19. 09:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!