Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek ha többen mondták...

Szerintetek ha többen mondták hogy szép vagyok és ilyen random emberek akkor lehet hogy igazat mondtak? Mármint szerintem tökre nem igaz de akkor miért mondták? Csak úgy?

Figyelt kérdés

2019. júl. 18. 21:00
 1/5 anonim ***** válasza:
91%

Téves az önképed magadról. Foglalkozz önismerettel, önszeretettel és növeld az önbizalmad.


Igen, valószínűleg szép vagy az ő szemükben, bár a szépség mindenkinél mást jelent.

2019. júl. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Nagy.bettike21 ***** válasza:
91%
Igy igaz, ahogy az elottem iro mondja. Amugy meg, ha nem onbizalmi kerdes, lehet h csak szimplan arrol van szo, hogy te nem vagy sajat magad esete. Ennyi, ezt el kell fogadni, le kell szarni. Ha nem tetszel magadnak, akk valoszinuleg nem is fogsz. De ez nem azt jelenti, hogy masok nem tarthatnak szepnek.
2019. júl. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
61%

Szinház az egész világ...


Ha érted mire gondolok.


F/41

2019. júl. 19. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
34%
Utolsónak jár a pont.
2019. júl. 19. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
93%
A szépség szubjektív, mindenkinek más tetszik és magadat mindig máshogy látod mint a kívülálló emberek. Míg aki szembejön veled az utcán az összképet lája az alapján mond véleményt, te addig az összes kis apró "hibát" látod magadon mikor a tükörbe nézel amit mások még csak észre sem vesznek. Ezért is van, hogy másokat mindig szebbnek látsz, mert az ő apró hibáikat észre sem veszed ugyanígy vannak mások is veled.
2019. júl. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!