Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ki számít NEM jóképűnek?

Ki számít NEM jóképűnek?

Figyelt kérdés

Mik azok a dolgok amitől egy pasi vagy egy csaj nem szép???

Melyek azok a fejformák amik előnytelenek a szépséghez?

Hosszúkás,körte,kerek,ovális?vagy nincs is köze a fejformához?


2010. júl. 11. 10:49
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
ez teljesen szubjektív. amúgy semmi köze a fejformához,inkább az összhatás számít:)
2010. júl. 11. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Várom a további válaszokat :)
2010. júl. 11. 11:06
 3/9 anonim válasza:

üdv


Én jóképűnek tartom magam és mások is.


Szerintem az számít annak, akinek nem állnak ki a fülei, a szemei és szemöldökei rendben vannak, az orra nem túl nagy és nem áll el és a szája is szép.


Az arcforma leginkább kerek vagy kicsit ovális, nekem mind a kettő egyben attól is függ hogy hosszú v rövid a hajam.


Am beirod googléba és kiad pár példát:


[link]

2010. júl. 11. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
ez tényleg egyénfüggő, de én pl nem szeretem a kerekfejűeket.
2010. júl. 11. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

"Szerintem az számít annak, akinek nem állnak ki a fülei, a szemei és szemöldökei rendben vannak, az orra nem túl nagy és nem áll el és a szája is szép."


Ez hülyeség. Nekem nem áll el a fülem,rendben van a szemem,a szám is és mégsem vagyok szép...

2010. júl. 13. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Sokmindnetől függ...és egyénfüggő én pl imádom ha egy pasinak nagy az orra az annyira szexi tud lenni...:D és a markáns arc, arccsont tehát nem kerek v ovális...

Szóval mindnekinek más...

2010. júl. 14. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ami számomra nem szép, az a nagyon durván pattanásos vagy heges bőr, a hiányos vagy extrém módon kesze-kusza fogazat.

Fejformában ami ronda, az a "lófej", pl. számomra ő kifejezetten taszító: [link]

A nagy "sas orr" nekem is bejön :)

2010. júl. 14. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Így van: ez teljes mértékben ízlésfüggő. Én imádom, ha egy pasinak kék vagy zöld szeme van, vastag szemöldökkel, hosszú hajjal. Általában ez másoknak nem jön be:)
2010. júl. 14. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem is a gyengém a hosszú haj :)
2010. júl. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!