Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nagyon rossz az alakom?

Nagyon rossz az alakom?

Figyelt kérdés

Tisztában vagyok vele, hogy egyáltalán nem vagyok vékony, sőt! Régóta nincs kapcsolatom és talán ez lehez az oka, hogy szinte taszítom a pasikat. Nagyon durván el vagyok hízva szerintetek?

[link]

[link]


2019. júl. 20. 22:12
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Minden tanácsnak örülök egyébként. :)
2019. júl. 20. 23:18
 12/17 anonim ***** válasza:
93%

Nincs nagy baj az alakoddal... átlagos, pár %-al lehetne kevesebb a tzs, de nem vészes. Nekem egyébként így is tetszik.

Sporttal javíthatod a helyzeted (étkezésre is figyelj). Szedj fel egy kis izmot, formásodj és bomba alak garantált.

Az tuti, hogy a pasik többségének ez még messze nem a taszító kategória.

21/f

2019. júl. 21. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
73%

Nem látom a tested a ruhától ;|


Az első kép alapján sportolhatnál valamit.

2019. júl. 21. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
42%

Látszik hogy plöttyedt nem sportolt, így nem is csodálkozom ,hogy elkerülnek a pasik.


F/41

2019. júl. 21. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Nincs semmi baj az alakoddal. Szerintem egyátalán nem vagy elhízva. Szerintem nem szép, ha egy nő túl vékony. Ilyen alakkal én bátran hordanék mindenféle ruhát, nincs mit szégyelned. És ne feledd először saját magadnak kell megfelelned, el kell fogadnod magad. Ez egyfajta magabiztosságot sugall kifelé és te is jobban fogod érezni magad
2019. júl. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Kicsit duci, de annyira nem gáz, ezen könnyen lehet segíteni.
2019. júl. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Látom, bevetette valaki a teljes horgászfelszerelést.
2019. júl. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!