Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nagyon rossz az alakom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nagyon rossz az alakom, inkább ne menjek a párommal és a baráti társaságunkkal vízpartra nyaralni?

Figyelt kérdés

Vagy az mennyire kínos, hogy nem fürdök, amikor a fő program nyilvánvalóan a strandolás lesz?

Szerintem a párom akkor is haragudna, ha nem mennék, de akkor is veszekedés lenne, ha a kinézetem akadályozná a programokat.


2018. júl. 20. 22:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
92%
Ha a párod és/vagy a haverjai azért mennének, hogy a te alakodat elemezzék, akkor megérteném. De szerintem az alakod rajtad kívül egy cseppet se érdekel senkit. A párod veled van valami miatt, a többiek meg qrvára nem azért mennek, hogy a te alakodat nézegessék. Szóval nyugi.
2018. júl. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
De a páromat se szeretném "beégetni". Az egy dolog, hogy a belső tulajdonságaim miatt szeret, de biztos nem tölti el büszkeséggel, ha velem mutatkozik. Teljes mértékben megértem persze.
2018. júl. 20. 22:40
 3/16 anonim ***** válasza:
90%
Ne viccelj már. A párod szeret, elfogad, senki nem az alakoddal lesz elfoglalva. Mit értesz rossz alak alatt?
2018. júl. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Menj el pszichológushoz. Ebből a leírásból egyből lejön, hogy testképzavaros vagy.
2018. júl. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
90%

#2

Mondom, hogy nem érdekel senkit az alakod. Egyszerűen meg se látják, észre se veszik. Ha csak nem vagy nagyon fiatal, akkor természetes is, hogy nincs gazella alkatod. Gondolom, a társaság többi hölgytagjának sincs. Na és? Nekik is van párjuk, őket se az alakjuk miatt szeretik.

2018. júl. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Na és akkor mi lenne, ha beszereznél egy ultra szuper fürdőruhát, ami szépen formálja az alakod?
2018. júl. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Sajnos nem nagyon leher formálni az alakomat, és a lábaim is nagyon csúnyák.
2018. júl. 20. 23:00
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Senki nem fog téged nézni, mindenki maximum a saját alakjával lesz elfoglalva, vagy még azzal sem.
2018. júl. 20. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
83%
Kérdező, linkelj már be egy alkatodhoz hasonló képet, mert szerintem sokkal rosszabb véleménnyel vagy magadról, mint ami a valóság.
2018. júl. 20. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

1. Minden alakot lehet formálni

2. Nincs olyan alak, ami nagyon más lenne ruhában, mint anélkül, kivéve, ha fűzőt hordasz 0-24 és hasonlókat, szóval akár jó alakod van, akár nem, a többiek és a párod is rég tisztában van vele, szóval nem most fog ez eldőlni.

2018. júl. 21. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!