Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Férfi parfüm használata...

Férfi parfüm használata kötelező, ha egy nővel intim közelségbe kerül egy férfi?

Figyelt kérdés
Tényleg annyira taszító, ha egy férfi nem használ parfümöt? Eddig sosem használtam (higéniám egyébként rendben volt mindig is) és nem volt rá panasz, de mostanában felmerült bennem, hogy ez akár kizáró ok is lehet nők részéről. Ti mit gondoltok erről? Mennyire fontos hogy egy férfi használ-e parfümöt?
2019. júl. 23. 16:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Semennyire, ha amúgy tiszta vagy és jó illatú.
2019. júl. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem fontos. Sőt, számomra olyan sok férfi parfüm olyan erős, hogy már attól rosszul vagyok. De egyébként, akinek ez kizáró ok, annál nem is érdemes kezdeni. Mármint, ez olyan apróság, engem például szimplán nem érdekel. :D
2019. júl. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Na igen, engem is zavar az illata a parfümöknek... Köszönöm a válaszokat
2019. júl. 23. 16:26
 4/8 anonim ***** válasza:
Utálom a parfüm szagot magamon is, és a férfiakon is, tehát nekem, mint nőnek nem fontos. Ettől függetlenül biztosan van olyan nő, akinek ez számít.
2019. júl. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nő vagyok, használom és szeretem a parfümöket. Nem feltétel, hogy használja egy férfi, egyébként is lehet kellemes az illata, de amikor elmegy mellettem valaki akinek iszonyat jó illata van, vagy olyan közelségbe kerülünk, akkor sokat dob a libidómon. Szóval ha te nem szereted ne vegyél, de egy jól eltalált illat mennyei tud lenni :)
2019. júl. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Dehogy.

Néha szeretem a férfin a parfümöt, vagy egyéb férfi cuccok illatát, mert egyrészt vonzó illatú, másrészt ebből tutira veszem hogy készült a találkozónkra.

Viszont a férfi sima illata is tejesen jó, sőt az is vonzó tud lenni ha útközben izzadt picit.

2019. júl. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem gyengém egy jó parfüm, de nincs kiábrándítóbb mikor belecsókolok a párom nyakába és tiszta keserű szájízem lesz. Igazából nekem nem konkrétan a parfüm inkább a jó illat, ami fontos
2019. júl. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Pluszpontnak tud pluszpont lenni ha van valami visszafogott, finom illatod.

“Kötelező” szerintem a tusfürdő, sampon, körömolló, izzadásgátló és a fogkefe használata. Ezeknek a hiánya tényleg taszító. Minden más mértékkel tud bónusz lenni de semmiképpen sem kizáró ok.

2019. júl. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!