Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Milyen a hot vip models?...

Milyen a hot vip models? Tényleg ennyi pénzt lehet keresni? Igazak, amiket ott leírnak?

Figyelt kérdés
Van itt valaki, aki ott modell és tudnak nekem mesélni erről?
2019. szept. 2. 11:44
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

"Aki nem hiszi járjon utána saját maga. Remélem így tesz a kérdező is."


Ugyan miért reménykedsz te ebben? Neked, mint "modellnek", ez tökéletesen mindegy kellene hogy legyen.

Sőt, ha jobban belegondolunk, ez neked még rossz is. Hiszen minél több hozzád hasonló, az ügynökséged által kiképzett "dörzsölt profi" tevékenykedik a webcam oldalakon, annál kisebb szelet jut neked a tortából!

Ha a kérdező beszáll a csapatba, az csak a Hotvipmodelsnek fog hasznot hozni. Egészen bizonyos, hogy az ő emberük vagy!

Ennyire nem kajálja senki azt a sok hülyeséget, amit az oldalatokon a munkáról összehordtok, hogy már itt kell vadászni az esetleges érdeklődőket?

Szánalom.

2019. szept. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
0%

Atyagatya 😊 Te aztán nagy összeesküvés hívő lehetsz. Ha valaki jót ír valamiről, akkor az csak a cég embere lehet 😊 Ha neked így jobb… mindenki abba hisz amiben akar. Szabad országban élünk.

Miféle konkurencia? … ha sokszor ennyien lennénk modellek, akkor is jutna szelet mindenkinek, és úgy tűnik jut is még jó sokáig. Nekem nem jut kevesebb akárhány új modell is van. Inkább egyre több hónapról hónapra, annyian kíváncsiak erre az egészre. Hello, szerintem mára köztudott, hogy mégiscsak nagyon sok millió ember látogatja ezeket az oldalakat naponta. Úgyhogy lehet álszentkedni mindenkinek, de ez azt mutatja, hogy sokkal több mindenkit érdekel ez a téma, és sokkal többen vannak pénzt költeni ezeken az oldalakon, mint akik azt bevallják. Jobb sárral dobálózni álszent módon és közben úgy tenni, mintha mindenki csak a Hófehérkét látta volna még az interneten 😊 Hagyjuk már…

Egyébként pedig „Van itt valaki, aki ott modell és tudnak nekem mesélni erről?” Ez volt az eredeti kérdésben. Úgyhogy ahogy látom ennek fényében eddig én vagyok itt az egyetlen, aki annak megfelelően válaszolt, ami az eredeti kérés volt. Nekem pedig jók a tapasztalataim és pont. Ha tetszik itt egyeseknek, ha nem… A többit nem is firtatom. Én csak válaszolni akartam egy kérdésre, nem másokkal vitatkozni. Bánom is én mit hisztek…. Én befejeztem itt. Leírtam, amit akartam, vissza lehet olvasni. Van jobb dolgom is.

2019. szept. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Igen, leírtál mindent, amit akartál, csak épp a lényeget nem, ami pedig sokakat érdekene, többek között engem is.

Mit ad ez ez ügynökség a modelleknek azon kívül, hogy beregisztrálja őket a webcam oldalakra, amit egyedül is meg lehet tenni? Elmondják, hogy mosolyogj, legyél pozitív és világítsd ki jól a szobádat, amire nélkülük is rá lehet jönni?

Tehát milyen konkrét segítséget adnak a munkához és ezért a jutalék hány százalékát kérik?

Ez lenne az érdekes, a többi csak mellébeszélés.

2019. szept. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!