Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Ha felkérne titeket egy neves...

Ha felkérne titeket egy neves szőrmedivat cég, hogy legyél a modelljük elvállanád?

Figyelt kérdés

2019. okt. 24. 08:27
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
simán. szőrösebb vagyok, mint egy stóla.
2019. okt. 27. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:

Nem.Ellenkezne az elveimmel.

26/N

2019. okt. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
51%

Furán érezném magam a kifutón, de pénz kérdése. Miért fontos a kérdésben a szőrme? Jó mondjuk alsóneműt nem vállalnék, felsőruházatot talán.

Akinek az állatszőrrel van gondja az húst sem eszik, csak a növényi eredetű élelmiszerekért öl élőlényeket?

2019. okt. 31. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

#13

Egyrészt van némi különbség aközött, hogy valaki ezt-azt eszik, meg aközött, hogy nyúzzunk meg élve csincsillákat, hogy szexikék legyünk.

Másrészt én speciel nem vállalnám a fent említett dolgot, és nem is eszek állati dolgokat, eltekintve némi házi tojástól és sajttól. Akkor nekem van jogom nemet mondani a szőrmére? :D :D :D

2019. okt. 31. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
Attól függ mennyi pénzt fizetnének érte. Ugyanígy buszvezetőként is dolgoznék, ha annyit fizetnének, hogy megérje nekem.
2019. okt. 31. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

#14 miért ne lenne jogod bármihez is? Mindenkinek meg van a saját nézete. Én pl. sok húst eszem, de kevés zöldséget és gyümölcsöt. Mondhatnám, hogy azért mert ahhoz, hogy egy vegetáriánus vagy vegán jól lakjon sokkal több élőlényt kell megölni, mint ahhoz, hogy egy húsevő jól lakjon, ráadásul a növényeket többször eszik meg még félig élő állapotban, mint az állatokat, de persze nem ez az oka. Egyszerűen szeretem a húst.

A szőrmekabátokat meg nem azért nem szeretem, mert meg kell érte ölni állatokat, hiszen a textilipar a működésével sokkal több élőlény pusztulását okozza, mint amennyi szőrt kíván egy kabát. Egyszerűen csak nem vagyok álszent.

2019. okt. 31. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
Igen elvállalnám!
2019. nov. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 NG18 válasza:
Há jóhogy elválalnááám 😁 19 L
2019. dec. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!