Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » 2-2 óra utazással elvállalnáto...

2-2 óra utazással elvállalnátok munkát? És hosszú távra is?

Figyelt kérdés

Szakmába vág teljesen, hatalmas előnyként mutatna az önéletrajzban, de ezzel az is jár hogy jelenleg nincs hozzá tapasztalatod és nagy falat lenne az elvégzése.

Oda két óra, vissza két óra az út, amiben van majdnem egy óra vonatozás, fél óra villamos, és kb 20 perc séta van.

Kocsival egy óra lenne, de nincs kocsid.


Mit tennél? Illetve mennyire rizikós? Csak én érzem döcögősnek?


Motoros opciót, kérlek ne írjatok. Nem veszek motort.



#utazás #állás #elvállanád
2016. ápr. 27. 11:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Ezt csinálom 2.5 éve, suliba is elég hosszú volt az út...

Igazából költözhetnék albérletbe és rengeteg időt megspórolnék, vagy kocsival is járhatnék, ha letenném a jogsit és vennék kocsit, de nem érzem szükségét...

Az a 2 óra nem teljesen kidobott idő!!!

Legalábbis én programozó vagyok, tervezni, játszani, zenét hallgatni, aludni szoktam, néha netezek, filmezek...


23F

2016. ápr. 27. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nézz egy albérletet a közelbe.
2016. ápr. 27. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
82%
Nem vészes annyira 1 órát tudsz a vonaton játszani, filmezni, olvasni, a villamoson meg nézed a csajokat.
2016. ápr. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyedülállóként fiatalon simán elvállalnám, tettem is hasonlóan, csak nem volt ennyire messze. Így családosan már nem hiszem, illetve van az a pénz, amiért igen.
2016. ápr. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

8 órás munka esetén ez napi 12 órát jelent, túlóra esetén ez 16 óra.


Max akkor vállalnám be, ha annyit fizetnének érte. esetemben ez minimum nettó 500e Ft. Ebből már pár hónap után futná egy autóra, amivel 4 órás utazás 2re csökkenthető.

2016. ápr. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
nem vállalnám el.
2016. ápr. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
2 óra rengeteg idő, minden nap. tényleg az egész napod elmegy rá.. ha 8-4ig lennek 6-kor indulsz és 6-ra vagy otthon. jó esetben. és akkor még nincs baleset, felsővezeték probléma...
2016. ápr. 27. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Oda kell menni ahol a munka van. Volt hogy en is jartam dolgozni tobb mint ket orara tomegkozlekedessel, 3-4 honapig mire sikerult kozelebb talalnom alberletet.


Kocsi mellesleg itt nem realis opcio, meg akkor se ha lenne, mert egy oras utra oda es vissza is minden nap, a gatyad is ramenne benzinre.

2016. ápr. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
És a másik része? Hogy végzettségemből adódóan alkalmas lennék rá, de friss diplomásként nem sok fogalmam van, hogy mit hogyan. Valamit ők is tudnak segíteni, de nyilván nem fognak mellettem üldögélni.
2016. ápr. 27. 12:34
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

20-on évesen simán elvállaltam volna. 25-27 éves korom között nekem is 2x1,5 óra volt a munkába és haza utazás.

Ha találsz közben jobb helyet váltasz, ha meg jól fizetnek, akkor bérelj lakást.

2016. ápr. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!