Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » A férfiaknál milyen hasonló...

A férfiaknál milyen hasonló arányok vannak, mint a nőknél az a bizonyos 90-60-90?

Figyelt kérdés
2020. jan. 13. 23:08
 1/6 anonim ***** válasza:
61%

78/40/30


78 éves, 40 fokos lázzal fekszik a kórházban és a feleséget 30 milliós örökség várja a bankban

2020. jan. 14. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
ott nincs ilyen,keskeny csipü kell,széles váll,markáns arc,es no zsir...
2020. jan. 14. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90 60 90 egy tévhit. Ha 90 cmnél nagyob a melle a nőnél akkor elutasítják, csípőnél ugyan ez
2020. febr. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

egyébként megtaláltam...nem is értem miért tettem fel ezt a kérdést, korábban már belebotlottam ezekbe a cikkekbe


"létezik olyan mérőszám, hogy Adonisz-index. Ez a tökéletes férfi testarányt hivatott mérni, tudniillik bebizonyították (brit tudósok?), hogy van egy bizonyos forma amit a legnagyobb százalékkal majdnem minden nő vonzónak talál. Nem olyan meglepő, hogy van némi köze a természetben rengetegszer előforduló aranymetszéshez (1,618033*). Az alap képlet az, hogy a váll kerülete ha az aranymetszés szerint aránylik a derékhoz, az a tökéletes. Illetve a legjobb az, ha ráadásul a derekunk a magasságunk 45 század része. Ez alapján megállapítható, hogy egy 180 centi magas egyénnek 81 centis dereka illik legyen és ehhez 131 centis váll dukál"


[link]

[link]

[link]

2020. márc. 22. 13:31
 5/6 anonim ***** válasza:

Na majd lemérem magam, illik-e ez rám :D

F

2020. márc. 24. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
na mennyi lett az indexed? :D asszem derék nálam majdnem stimmel, vállakra viszont rá kéne gyúrnom kb bő 10 centivel kellene ott szélesednem
2020. márc. 24. 11:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!