Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Aki genetikailag vékony, az...

Aki genetikailag vékony, az lászik hogy genetikailag vékony?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 1. 11:18
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Általában igen, még ha magára is szed pár kilót, akkor is látszik, hogy pl a csuklója, bokája, nyaka véknyabb marad. Ellenben aki nem vékony alkat, az bármennyire lefogyhat, akkor is látszhat rajta, hogy erősebb csontozatú, zömökebb, "tömörebb" testalkatú.
2020. ápr. 1. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
53%
Igen, aki vékony alkatú, de jó súlyban van, annak nincsenek ijesztő módon kint a csontjai. Egy erős alkatú ember, aki sovány, annak kiállnak a bordái, a csípője, a vállán, hátán nincs hús.
2020. ápr. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
80%

Én genetikailag vagyok vékony. De nem az a ronda vékony.

175 cm vagyok, 58-59 kg, arányos a testem. Amikor szedtem gyógyszert hogy hízzak akkor is csak a fenekemen és a csípőmön látszódott igazán. Persze máshol is, de nem annyira.

A bokám és a csuklóm ugyanolyan maradt és a kulcscsontom is kint volt. De ez egyénfüggő, ki hova hízik - ha hízik. :)

2020. ápr. 1. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Metionin ***** válasza:
64%
Igen. Én jelenleg 45 kiló vagyok és 165 centi, korábban amíg nem mozogtam eleget, 40 kiló körül voltam. Az a +5 kiló ami jött rám, izom. Ennél is meg alapból ha megnézzük hogy gyerekkorom óta mennyit nőttem, látszik hogy a derekam, bokám, csuklóm, kezem, lábfejem, nyakam ugyanolyan vékony maradt, ahova pedig plusz kiló jött (hát, váll, lábak) azok lettek vastagabbak.
2020. ápr. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Akkor én vagyok a kivétel aki bedönti a rendszert szerintem xd.

175cm 50kg vagyok szélesebb csipővel B mellel és széles bordakossáral. (tudom, hogy ez a mellméret atlagos de ahoz képest, h csontos vagyok és még növésben van nagynak számít)

Tehát ugyanúgy vékony vagyok, törékenyebb de vastagabb méretekkel. Fura

2020. ápr. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
de szeretnek en is szeles csipot legalabb..szerencses vagy...✌
2020. ápr. 2. 12:37
 7/8 A kérdező kommentje:
en 173 cm vagyok, es 56-63kozott ingadozik a sulyom
2020. ápr. 2. 12:37
 8/8 Miss Endzsi ***** válasza:
70%
Vékony csontú ember hiába hízik el, átlagban akkor is vékonyabb lesz a csuklója, bokája.
2020. ápr. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!