Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Akik nem mernek jeletkezni...

Akik nem mernek jeletkezni ügynökséghez: miért nem mernek?

Figyelt kérdés

Tegyük fel,higy van egy mások szerint modell alkatú lány,de ő maga nem hiszi el, vagy elhiszi de mégsem jelentkezik egy ügynökséghez sem. Miért?


Mármint,szerintem az embernek nincs veszteni valója,hiszen a valódi ügynökségek pénzt úgyse kérnek,ha pedig natalántán visszautasitják, akkor is lehet hobbimodell bárkiből.


Kérekszépen egy véleményt erről a dologról. Egy barátnőmnek nagyon jó esélyei vannak, s szeretnék segiteni neki,mert ő is szeretne modell lenni de nem mer jelentkezni.


Szeretném az ő szemszögét is jobban megérteni 😅😊


Előre is köszi.


2020. ápr. 6. 12:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem erdekli a modellkedes, nem kell raeroltetni. Ha meg annyira bizonytalan, hogy par kepet sem mer kuldeni magarol, akkor pedig nem valo neki a modellkedes. Iszonyatos szabalyok es elvarasok vannak kulfoldon, nem fogja birni, ha mar most ennyire nyuszi.
2020. ápr. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nagyon ismerős a helyzet. Mindig is megvolt a magasságom, alkatom a modellkedéshez de hiába mondták a barátaim hogy jelentkezzek egyszerűen féltem a visszautasítástól. Attól tartottam hogy ha nemleges választ kapok még kevesebb lesz az önbizalmam mint azelőtt, és ezért inkább csak úgymond kínoztam magam azzal hogy modellek videóit, beszámolóit, képeit néztem,hallgattam, és azt mondtam magamnak "Á ez nekem úgysem sikerülne". Őszintén szólva biztos vagyok benne hogy ezzel kikészítettem a barátaimat😅. Viszont aztán egyszercsak megváltozott valami a gondolkodásomban. Rájöttem hogy ha tényleg ezt akarom, akkor mit ülök itt és siratom magam, ennek semmi értelme hiszen ezt akkor is tehetem ha visszautasítanak, és akkor legalább lesz is rá okom. Úgyhogy összeszedtem minden bátorságomat és jelentkeztem (mondhatom életem legjobb döntése volt😊). Próbáld meg megértetni a barátnőddel hogy nincs mitől félnie, és ha tényleg ezt akarja akkor muszály egy kicsit kilépnie a konfortzónájából, és próbálkoznia, mert egy modell nem bújhat el mások mögött, hanem előre kell lépnie hogy megmutassa a szépségét, magabiztosságát másoknak.

Remélem tudtam segíteni, 18/L

2020. ápr. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Velem is hasonlo volt mint az elozovel vilag eletemben magas es vekony lany voltam de borzaszto keves onbizalommal. Nem tartottam magam kulonosen rondanak de elerhetetlennek tunt hogy modell legyek. Folyton modellek videoit neztem meg olvastam hogy hogy valtak azza miket tettek milyen az eletuk kb mindent meg tudtam rola. Mikor megjott az onbizalmam a csaladom hatraltatott a noverem lenezett miatta anyukam feltett. A mereteim pont a felso hatart suroltak iy eldontottem hogy kicsit lefogyok (2 kilot) ami sikerult is, vegul anyat is sikerult rajonnom, kb egy ev varakozas es almodozas utan, nekem js eletem legjobb dontese volt
2020. ápr. 26. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
*Nem rajonnom hanem ravennem
2020. ápr. 26. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!