Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Hogyan találjak kezdőként...

Hogyan találjak kezdőként modellt?(portréfotózáshoz)

Figyelt kérdés
"TFCD" alapon nem merek elhívni modelleket, mert semmi tapasztalatom. Ráírtam egy random csinos lányra, mire ő megkérdezte, láthatná-e a fotóim? Írtam neki, hogy kezdő vagyok, nincsenek képeim. Azt válaszolta, hogy akkor még meggondolja, ami számomra egy egyértelmű nem. Szeretném leszögezni, hogy nem egy modellről van szó, hanem egy "hétköznapi" lányról akinek csak egy képe van a közösségi oldalon, ami 15 pixelből áll. Nyilván egy rendes modell megoldaná a problémám, aki pénzért jön és nem a fotókért, de azt reméltem, hogy valamivel egyszerűbb lesz ebbe belekezdeni.
2020. aug. 18. 18:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Barátaidat nem tudod megkérdezni? Biztos van olyan, aki szeretne magáról pár jobb minőségű fotót.
2020. aug. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nincs sok barátom, de ők sem vállalják.
2020. aug. 18. 18:43
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Elsősorban ismerősi körből érdeklődj szerintem is.

TFCD fotózásoknál is mindig figyelmeztetnek, hogyha nincs referencia, ne menjen bele az ember, sajnos volt már példa olyanokra, hogy a fotós kicsit túlment néhány határon... :/

Nyilván nem azt mondom ezzel, hogy te is biztos fogdosni akarod a lányokat, csak emiatt tényleg óvatosabbak az emberek, és próbálnak szűrni.

De ha "modellfotózásról" nincs is referenciaképed, gondolom valamilyen képeid csak vannak, esetleg azt is elküldheted, hogy "bár embert még nem fotóztál, de itt van két tájkép meg három állatos fotó", érted :)

2020. aug. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Hétvégén megyek kézműves hamburgereket fényképezni, de nem hiszem, hogy modellfotózásnál jó referencia lenne egy hamburger.
2020. aug. 18. 19:00
 5/11 anonim ***** válasza:
Hol laksz?
2020. aug. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Németországban
2020. aug. 18. 19:20
 7/11 anonim ***** válasza:
Én a barátaimmmal és a kutyámmal kezdtem...
2020. aug. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Ha még aktuális, akkor kiírhatnád munka kínáló felületre, hogy xy szemű/hajú/amitakarsz lányt keresel referencia fotózáshoz, ingyen.
2020. aug. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Facebookon ilyen témájú csoporthoz csatlakozva irj ki posztot. Biztos lesz néhány jelentkező képekért cserébe.
2020. aug. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Kár, hogy Németországban laksz szívesen mentem volna.
2020. szept. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!