Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Láttok hasonlóságot Lana Del...

Láttok hasonlóságot Lana Del Rey és Palvin Barbara között? Szerintem nagyon hasonlítanak, csak az énekesnő nagyobb szexiális töltettel bír, mint Palvin.

Figyelt kérdés

2020. okt. 17. 17:49
 1/6 anonim ***** válasza:
31%

Szerintem nem különösebben hasonlítanak. Barbi elég szép, Lana meg mostanában a képein úgy néz ki, mint egy lepukkant háziasszony. Nem csak az, hogy meghízott, de az egész feje fel van püffedve, a szemei kicsik és mélyen ülőek smink nélkül, és a szája is valahogy furi.

[link]

[link]

[link]

2020. okt. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
33%
Lana Del Rey sokkal jobban hasonlít egy kacsacsőrű emlősre, mint Palvin Barbira, a közelében sincs.
2020. okt. 17. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Szerintem oltári jó nő még azzal a pár kiló plusszal is. Anno Britney Spears is felszedett egy keveset...
2020. okt. 18. 06:27
 4/6 anonim ***** válasza:
32%
3 Szerintem meg vékonyan is ocsmány volt és most is az, teljesen torz az arca. Ez van, ízlések és pofonok.
2020. okt. 19. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Akkor mindjart kapsz egy pofont dik
2020. nov. 7. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
83%
Nem is értem miért kell összehasonlítani egy hivatásos szupermodellt és egy tökéletes hangú énekesnőt. Mind a ketten profik a szakmájukban, ennyi. Miért kéne Lanának olyan szépnek lennie mint a modell Barbinak? Palvin Barbi énekhangját is kielemezed majd?
2020. dec. 7. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!